Het harmonie orkest doet jaarlijks mee aan het Langedijker-festival waar we 4 keer de beker hebben gewonnen. We gaan nu één keer in de 5 jaar op concours, want ieder jaar is niet leuk meer omdat je dan een halfjaar op 2 stukken zit te repeteren. Het laatste concours was Zondag 20 november 2005 in het Zaantheater in Zaandam. We behaalden een eerste prijs in de ere-afdeling. Onze donateursconcerten van de laatste jaren gaan ook met hun tijd mee. De laatste twee keer hadden we er een band bij de C.C.C (Cool Cabbage Collectief) met zangeres Aletta Kamp. Oudere mensen vinden de muziek luid, maar de jongeren vinden het ge weldig.Zo spelen wij een gedeelte zonder band en een paar nummers met band. Zo is er voor iedereen wat wils. Hare Majesteit de Koningin, Grootmeester der Orde van Oranje-Nassau heeft bij haar besluit van 25 maart 1989 nr. 89007766 De eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in zilver ver leend aan Geboren te Sint Pancras, 9 november 1933 Het bestuur van Irene en familie van Elly waren aanwezig op Bovenweg 110 toen burgemeester JJ Bulte de ere-medaille kwam opspelden. Het was voor haar een grote verrassing. In 1994 ontvangt dirigent Bruijstens sr. de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau ook uit handen van burgemeester J.J.Bulte, voor zijn muzikale verdiensten. In 1994 kregen we ook een andere dirigent n.1. Kees Kramer. In 1995 gaven we onder zijn leiding ons donateursconcert. Maar helaas klikte het toch niet zo goed als we verwacht hadden en zo werd in 1996 Theo Bruijstens jr. dirigent van ons orkest en tot nu toe tot volle tevredenheid. In dat zelfde jaar overleed dhr. Bruijstens sr. De hele vereniging was aanwezig op zijn begrafenis. We hebben daar nog een mooi nummer gespeeld n.1.: Friends for life" van Dizzy Stratford. Hij was zeer geliefd bij het orkest. Om dit verhaal compleet te maken hebben wij onderstaand nog even een overzicht geplaatst van de meest bekende instrumenten van Irene, zodat u ze ook herkent wanneer Irene weer eens optreedt.: 148 Koninklijke onderscheiding. Isabella van de Streek-Hopman De Kanselier der Nederlandse Orden. Elly van.de. Streek.

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 150