146 Dirigente Marianne Poelhekken. Dit is de huidige ledenlijst van het K.O.I. (klein orkest Irene) anno 2006. Tenor saxofoon Alt saxofoon Bas klarinet Klarinet Klarinet Klarinet Klarinet Klarinet Klarinet Klarinet Hobo Hobo Hoorn Slagwerk Slagwerk Natasja Broekman Joan Meeldijk Bart Jan Dekker Daniël Langereis Sonja Muntjewerff Renate Olie Marloes Rood Petra Smit Nathalie Volger Benthen Zeegers Marjolein Krol Esben Zeegers Jan Willem Slot Sander Koning Chris Smit Theo Bruijstens Jr. in 2005 in Bergen. Het wel en wee van de drumband. De drumband heeft ook haar ups en downs gekend. De eerste instructeur was dhr. Jaap Kansen uit Boek op Langedijk, waar Jannie en Elly Hopman les van kregen (mini drum band). Later melden zich meer leerlingen voor een trom aan, en kwam dhr. Bosloper als in structeur. Daarna dhr. v.d. Aakster en na hem kwam Toon Dudink als instructeur. In die tijd kwamen er ook bazuinblazers bij, toen werd het een echte drumband. Ook kregen ze een mooi uniform Voor Toon Dudink gaf Elly v.d. Streek trommel en bazuinles Ze leerden trom melen op de uitschuifbare broodplank, die dan op een gegeven moment ook helemaal uitgehold was Om te leren marcheren met de Serenade bij trommen en de bazuinen oefenden ze achter Elly van de Streek.op het grasveld bij Elly en liepen ze rondjes om het "driehoekje" op de Benedenweg. Maar toen nam Toon Dudink het over en werd het professioneler aangepakt, maar als de jeugd op een bepaalde leeftijd komt haken ze zo weer af.

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 148