121 Ja, ja, zo ging dat in de dagen van weleer Veel vergaderen keer op keer, Maar grote bedragen werden bijeen gebracht voor de kerk De vrouwenvereniging was steeds druk aan het werk Veel kwam tot stand in deze jaren was ieder actief En dominee en mevr, van Doorn namen steeds het initiatief Toch kwam aan deze periode een eind, want Ds, en Mevr, gingen heen Zij kregen een beroep naar Aarlanderveen. Mevr, Kloosterboer-Romein nam toen de leiding ter hand En bleef de vrouwenvereniging in stand. Zo komen en gaan veel predikanten met hun gezin En de vrouwenvereniging gaat verder met een hele kring Onder leiding van Mevr, Schuit wordt het 40-jarig bestaan gevierd En het avond programma wordt door twee leden versierd Co de Blank en Froukje Wever brachten een leuk program Met in de hoofdrol muziek en zang Na mevr, Schuit kwam Annie Visser Vedder En zo gaan de jaren verder Een groot feest het 50-jarig bestaan Het kwam met foto in de Alkmaarse krant te staan En dan de laatste tien jaren, ze zijn omgevlogen Deze jaren waren lang niet onbewogen. Zelf mocht ik de leiding op me nemen en samen met een goed bestuur Zijn we hier op dit feestelijk uur We hebben allerlei activiteiten ik noem u hier zomaar een paar feiten Rommelmarkt-Rad van Avontuur en op onze avonden hebben we menig gezellig uur. De fietsclub zomers om de veertien dagen Waar we ieder die mee wil voor vragen En nu op op dit feest van ons 60-jarig bestaan Wil ik u nog wat vragen gaan Blijf trouw en neem eens vriendinnen mee Het is zo gezellig komen met z'n twee Draagt Elkanders Lasten is ons devies. Het lijkt ouderwets maar het zegt nog precies Wat het betekent-Vrouwen met elkaar aan het werk De vereniging bloeiende te houden en mee te bouwen aan gemeente en kerk. Zo zijn we hier dankbaar en blij bij elkaar in de Rank

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 123