118 Nou wel hoor, voor het huis des Heren durf ik het wel te vragen. Goed afgesproken! Daar zorgt u voor? dan gaat dit natuurlijk door De Presidente vervolgt; De handwerkenjuffrouw Visser laat die even zien. Hoeveel borstrokken? Een stuk of tien? Ja en 20 paar sokken grote maat Babytruitjes en aeht schorten daar moeten we de prijs iets op korten Want anders gaan ze niet van de hand Maar de borstrokken kunnen wel duurder onder de hand. Dan de sprei die is gehaakt, daar zijn enveloppen voor gemaakt. Die brengt dan zijn geld wel op want iedereen koopt wel een envelop. Juffrouw Kuitwaard zorgt u voor de grabbelmand? Want de kinderen zijn ook onze klant. Ja mevrouw men man beloofde 2 lever en 2 metworsten te geven Morgen ochtend brengt hij ze even Meer kan ik niet doen, ik heb het druk met de zaak Maar als iedereen wat doet heeft ieder zijn taak. En juffrouw Glas hebt u aan Klinkhamer gevraagd om een foto te maken? JA, hij komt voor de opening dus even tevoren moeten wij er allemaal zijn Dan gaan we op het portret heel fijn. Zo dan even kijken, ouderling Kronenburg is bereid gevonden De openingsrede uit te spreken op de eerste morgen Dus dames daarvoor dus geen zorgen En de dames Groen -Duif en Schuur zullen ons ter zijde staan Als we per opbod verkopen gaan. O, juffrouw Glas nog even over de sjoelbak Ja mevrouw goed dat u er over sprak Die staat klaar, lekker glad gewreven En zie je ,ik wilde een fruitmand geven Voor diegene die het hoogste gooien zal Maar zelf er bij zitten dat is me te mal Dan krijg ik zo n pijn in mijn hoofd Maar mijn dochtertje zal helpen heeft ze beloofd. De Presidente: nou dames dan is nu de vergadering gesloten We hebben 25 prijzen voor de loten Alles voor elkaar-5-6-Oktober. De bazar voor de kerk Ja, ja het is mooi maar een heel werk.

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 120