Je komt automatisch op de startpagina (welkomstpagina) met de tekst: U vindt hier informatie over onder andere: onze vereniging en haar activiteiten het blad De Klin en de verenigingskrant het dorp Sint Pancras en z'n geschiedenis vele foto's actuele dorpszaken Inderdaad staan er heel wat foto's op; op dit moment ongeveer honderd in totaal, maar er komt regelmatig wat bij. Het aantal pagina's breidt zich ook nog steeds uit. Het hoofdmenu (onder het wapen van Sint-Pancras) geeft toegang tot de tien hoofdpagina's, maar vandaar uit zijn vele subpagina's te bereiken. En zoals hoort op echte internetpagina's kun je doorklikken (de z.g. hyperlinksnaar in de tekst genoemde zaken (de Gemeente, natuurmuseum Westflinge, een site over de Westfriese Omringdijk enz.). Daarnaast is er de gebruikelijke pagina met uitsluitend links. Hier staan links naar websites die te maken hebben met Sint-Pancras en/of met de historie van Sint-Pancras ofWest-Friesland. De tweede pagina in het hoofdmenu is de pagina 'Actueel'. Hier vindt men actuele zaken die met het dorp te maken hebben. Daaronder kan ook vallen: een fotoreportage van Koninginnedag of van de avondvierdaagse. Ons motto is: de actualiteit van heden is de historie van morgen! Wij stellen het zeer op prijs als u uw mening over onze webstek aan ons kenbaar maakt. Nuttige kritiek is ook altijd welkom en kan er toe bijdragen dat er verbeteringen plaatsvinden. Onderaan de startpagina vindt u het e- post-adres (e-mail) van de webmeester, maar u kunt zich natuurlijk ook tot een bestuurslid wenden. I 9

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 11