116 "Dames en Heren, lieve Dellenaren. Vandaag vieren wij ons 60 jarig bestaan. We hebben velen zien komen maar ook zien gaan. Nu wil ik u graag even meenemen door de zestig jaren Draagt Elkanders Lasten. Wij willen in kort u hier iets over vertellen aan leden en gasten. Gaan we terug naar het begin en bladerend in de notulenboeken Komen we dit tegen als we even zoeken. 27 maart 1946 weer opgericht door mevrouw Wiegers de dominees vrouw. Lees ik vijfentwintig leden, en ze komen trouw Inleiding zingen handwerken en lezen uit een boek Zo brengen zij heel wat middagjes zoek. Ja, ze komen in het begin op middag bij elkaar Heel gezellig ze doen alles met elkaar. Als we in de oude boeken de notulen lezen Willen ze om de beurt wel secretaresse wezen. Mevr. den Hartigh Schuur-Mevr. Den Hartigh-Klos Mevr.Olie-Huibers-Mevr.Hartman-Slijker Me jDuif-de Wit-Goot j es-de Wit-Koedij k Vele namen komen we tegen Voor notulen maken is niemand te verlegen. Dan na enige jaren zo samen te zijn gekomen Hebben ze het volgende besluit genomen Om voor de restauratie van de kerk een bazar te houden een heel werk. 5-6-oktober 1949 lees ik, dan komt het er van en iedereen vindt het een goed plan. Ik neem u mee naar een vergadering vlak voor de bazar in de Schakel. Twee dagen lang bazar het is een mirakel. Dus even uw aandacht voor het volgende tafereel. U denkt 57 jaar terug—ja dat is veel. De Presidente! Zo, dames, zullen wij nu even doornemen hoe alles wordt georganiseerd? Dan loopt alles goed en gaat er niets verkeerd Juffr. de Wit vertelt u ons even wat de fabrieken en winkels hebben gege ven? Ik geloof dat u heel veel hebt gekregen. Al die gratis artikelen het is toch een zegen.

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 118