neemt afscheid van J. de Waal veelste meer ik de Pin kreeg zoveelste mooier werden mijn werkstukken. Maar toch liep het vast, mijn houding begon te veranderen en er werden mij allerlei vragen gesteld. Heel langzaam werd het een rel die de kranten haalde, zelfs landelijk en ik hakte voort in het iepenhout, Ik vergat soms naar mijn werk te gaan. Het werd weer geregeld door het opperwezen. Ik kon nu beheerder worden bij het gewest- kop van Noord-Holland. Maar ik moest weer overnieuw beginnen en dat lag veel moei lijker dan op Vroneroord. De boel was daar totaal verpest vooral in de gemeente Scha- gen, dan nog den Helder en Kreileroord, daar waren weinig problemen. Dus ik richtte mij voorlopig op Schagen. In het woonwa genkamp was ge noeg te doen en dat gaf ook wel eens stress. Niet van de mensen van het kamp daar had ik geen problemen mee. Maar van de cor ruptie die er was, het is allemaal geld van de ge meenschap, maar ze doen het wel zo dat ze t.z.t. de boel in jouw schoenen schuiven. Mede daardoor hakte ik maar ijverig door in m'n iepenhout, dat hield mij op de been, en zo- 100 HEERHUGOWAARD - Vroneroord heeft gistermiddag officieel afscheid ge nomen van assistent-beheerder J. de Waal. De Waal werd door ICL-voorzitter Huisman uitvoerig bedankt voor de vele goede diensten die hij voor Vroneroord heeft verricht, en zelfs nu nog af en toe verricht. „We respecteren je stap dat je bent weggegaan, maar we betreuren het allen zeer. Ik weet dat ik namens de be woners spreek als ik zeg dat wé allemaal bedroefd zijn dat je weggaat", aldus Huisman. Uitvoerig stpnd de heer Huisman stil bij het feit dat oud-voorzitter G. H. A. de Zeeuw niet aanwezig kon zijn wegens werkzaamheden elders. Namens het be stuur kreeg de heer De Waal een cadeau bon en een zilveren legpenning van Vro neroord. De bewoners en de stichting Welzijn werden vertegenwoördigd door Tb; Wanrooy. Hij bood mevrouw De Waal een plantenbak aan en de heer De Waal |kreeg een zilveren schakelarmband. „Die armband symboliseert de band die is ont staan tussen U en de bewoners van Vro-, neroord. We hopen dat we 4 nog veel op het kamp zullen zien als gast. zei de heer Wanrooy. De oudste bewoner van het kamp bood de heer De Waal een lederen jasje aan. In een kort dankwoord bedank te de heer De Waal de sprekers voor hun goede woorden en voor de fraaie ge schenken die hij had gekregen. Afscheid van Vroneroord 9 De heer Huisman overhandigt de pen ning aan de scheidende assistent-be heerder van Vroneroord J. de Waai.

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 102