98 Begonnen met boutinlegkunst tot ware schilderijen Dit heeft 17 jaar geduurd, maar ik ben er nog en gelukkig ver geet je dit soort dingen gauw. Maar ik wil dit er gewoon even tussen vermelden, juist voor al die mensen die ons toen zo hebben geholpen, dat was ge weldig. Nog even terug naar de gevan genis Schutterswei en de gevangenis achter het toenmalig gerechtsgebouw. Ik deed daar eigenlijk van alles, ze wilden ook veel, maar ze waren zuinigje moest veel geduld hebben; als je de stad in moest om spullen te kopen, je moest toch echt wel goed uitleggen waar je dat en dat dan wel voor nodig had (niet verkeerd). Voor alle cellen heb ik de gordijnen gemaakt, overgor dijnen en vitrage. Het was ook hier weer een leerzame tijd en je ontmoet zoveel verschillende mensen, en echt, dat botste ook wel eens. Opeens was ik het zat. Toen naar het Jan Arents lyceum en daar heb ■ppffTy ik ook van alles gedaan.Veel ge- (rf 7^ leerd totdat ik een advertentie zag in de krant. Er werd gevraagd een assi stent van de beheerder van het woonwagenkamp Vroneroord. Ik denk: dat kon wel eens leuk wezen, dus schrijven, en waar lijk de dobber ging onder. En zie, Hem zelf kwam bij ons thuis, en waarlijk het klikte wonderwel. Ik maakte nog de opmerking, moet U er nog Daama he[ heeldhouwwerk in meer bezoeken? zware platen massief hout Dokter Jansen, toen KNO arts in Alkmaar, een man van weinig woorden die heeft na vier keer opereren, mij hiervan bevrijd, dank daar voor. Ik heb hier de kans niet meer voor gehad. Hij was niet meer.

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 100