b. JAARVERSLAG 2003. Natuurlijk hebben wij in het afgelopen jaar weer de gebruikelijke activiteiten verricht, zoals het houden van dialezingen voor diverse verenigingen en instellingen, het uitbrengen van een nummer van De Klin en een eindejaarskaart. Het jaar 2003 wordt vooral gekenmerkt door de naamsverandering, de vereniging Oud Sint-Pancras werd de Historische Vereniging Sint-Pancras. We mogen daarbij wel even vermelden, dat de notaris van Actus Notarissen in Zuid-Scharwoude de naamsverandering kosteloos heeft verricht en meteen lid van onze vereniging is geworden. De naamsverandering is alleen maar een vlag. We zijn druk aan het werk gegaan om de lading ook te veranderen .We willen de vereniging een frisser, jonger beeld geven en een groot aantal jongere leden aantrekken. Daar zijn enkele bestuursleden druk mee bezig. Ook willen we de toegankelijkheid van ons beeldmateriaal groter maken door middel van de computer. U zult daar straks meer van horen. Intussen zijn wij onze eigen middenstand dankbaar voor de door haar beschikbaar gestelde prijzen voor de verhalenwedstrijd, die een succes is geweest en wellicht voor herhaling vatbaar is. Wij zijn het bestuur van de tennisvereniging dankbaar, dat het bij het Beverkoogtournooi van 2003 de aandacht op onze vereniging gevestigd heeft. Ook vonden wij het heel plezierig, dat wij ons konden presenteren op een bijeenkomst in de Broekerveiling en tijdens de sponsoractie van de C 1000 in de Daalmeer. Tenslotte danken wij iedereen die ons op enige wijze attent gemaakt heeft op zaken die betrekking hebben op Sint-Pancras. Het bestuur. 4

De Klin - Sint Pancras | 2004 | | pagina 8