VRONE - VETERANEN en EERSTE ELFT.AL 1921. VETERANEN-Boven v.l.n.r.:J.Wit, G.Bobeldijk, J. Petri, H.Niessing, J.Kloosterboer. A.Hoogland, J. Kloosterboer, A. Wit, T. Koelemey, J. de Vries, J. Boskamp en W. Ruys, scheidsrechter. 1' ELFTAL 2' rij T. Bobeldijk, D. Kloosterboer, T. Kooy, M.Smit, G. Ploeger, J. Wit, M.Kloosterboer, C. Boskamp. Vooraan: D. Kloosterboer, R. Koelemey en D. Gerritsen Az. De eerste wedstrijd eindigde onbeslist. Dus werd een volgende zondag afgesproken, waarop de beslissende match moest plaats vinden Die dag was het bloedheet Voor de wedstrijd werd overeen gekomen dat er bij een gelijk spel 2 x IVz minuut zou worden verlengd en wanneer het dan nog gelijk was, zou er nog een verlenging van 15 minuten plaats vinden, maar zodra er dan een doelpunt zou vallen, was de wedstrijd beslist en zou er niet verder worden gespeeld. Na 90 mmuten was de stand nog steeds 0-0. Terwijl de mussen van het dak vielen werd er 2 x IV2 minuut verlengd, zonder dat er een ogenblik gerust mocht worden, zelfs het de scheidsrechter niet toe, dat er tijdens de wissel iets gedronken werd. Maar ook tijdens de verlenging wist geen van beide partijen te scoren. De scheids rechter wilde daarom onmiddellijk doorgaan met de 15 minuten verlenging. Rond het veld staande ouders van Vrone protesteerden luid. Ze hielden hun hart vast voor hun kroost. Met rood-verhitte, van het zweet druipende koppen waren ze bezig achter een bal aan te hollen. Het was nu wel goed geweest, wanneer dit nog langer 74

De Klin - Sint Pancras | 2001 | | pagina 76