JAARVERSLAG 2000 VERENIGING "OUD SINT - PANCRAS van de In het jaar 2000 zijn we gestart met een nieuwe ontwikkeling, het digitaliseren van ons fotobestand. Dit omdat op deze manier de foto's heel goed bewaard kunnen worden en het bovendien de mogelijkheid biedt om ze via internet te versturen en eventueel ter mzage te kunnen geven. Dit is een omvangrijke klus, dus het resultaat zal nog wel enige tijd op zich laten wachten. We zijn erg blij dat één van onze ad- spirant-bestuursleden, de heer IJsselstein dit op zich heeft willen nemen. We hou den u op de hoogte. We zijn ook blij, dat we nog iemand bereid hebben gevonden in het bestuur zitting te nemen. Evenals Bas IJsselstein heeft ook Anton Bal reeds enige tijd als scha- duw-bestuurslid meegelopen en ook hij wil zich graag als bestuurslid op allerlei gebied voor onze vereniging inzetten. Uiteraard zijn wij doorgegaan met onze vast twee programma-onderdelen, de Klin en dia-voorstellmgen. De Klin is ieder jaar weer een prettige verrassing, ook voor bestuursleden. De dia-voorstellingen zijn ieder jaar weer een nog groter succes. We moeten sinds vong jaar tweemaal de grootste zaal, die St. Pancras beschikbaar heeft, afhuren en dan nog moeten we mensen teleurstellen. We moeten namelijk wel opletten, dat wij niet meer toeschouwers toelaten dan verantwoord is. Gelukkig zijn er ook nog an dere verenigingen en instellingen, die Siem Wognum uitnodigen voor een voor stelling. Door het intrekken van een bezwaarschrift bij de Raad van State tegen het verbre den van de Dijkstal, na overleg met het college van burgemeester en wethouders, leek onze verhouding met politiek Langedijk in een wat rustiger vaarwater te ko men. Aan het eind van het jaar 2000 bleek, dat we toch wel waakzaam moeten blijven. Wij dachten namelijk, dat twee ontwikkelingen, waartegen wij bezwaar hadden, van de baan waren. Maar dat was niet het geval. Nog steeds zijn er plannen voor de ondertunneling van de spoorbaan op de Dijkstal. Ook bleek ons onlangs bij toeval, dat Alkmaar al veel verder is dan wij dachten met de knip m de Heerenweg/ Bovenweg. Daarom hebben we dat ook even op de agenda van deze vergadering gezet. Tenslotte delen we U mee dat wij nog steeds dankbaar zijn met de foto's, stukjes en krantenknipsels, die onze leden inleveren. (Voorgelezen op de jaarl. ledenvergadering april 2001. A Troostwijk, secr.) 2

De Klin - Sint Pancras | 2001 | | pagina 4