Een overgeschreven gedeelte van een WACHLOPERS-LIJST GEMEENTE SINT-PANCRAS Op vordering van den Generaal-Commissaris van den Sicherheitsdienst moet wegens sabotage aan het hoogspanningsnet wacht worden geloopen gedurende 4 weken langs 20 palen (op iedere 10 palen 2 man) aan de Butterhuizen, waarover de telefoondraden loopen tusschen den Spoorweg in de rich-ting Huigendijk door 'n wacht van 4 personen van 's avonds 10 tot 's morgens 6 uur, volgens onderstaand schema. De armbanden (bewijs om op straat te bevinden) moeten na afloop van iedere wacht aan de volgende 4 personen worden doorgegeven Controle geschiedt door den Sicherheitsdienst of Weermacht. Het stellen van een plaatsvervanger is toegestaan Ter vermijding van zeer onaangename gevolgen wordt een ieder dringend aangeraden aan deze oproeping gehoor te geven Maandag 19 Juni van 10-2 uur K.Wagenaar P. Koning C. de Groot G de Vries Zaterdag 24 Juni van 10-2 uur J. Bok M. Zeegers G. Schuur Jac, Olie van 2-6 G. de Waal H.F. Henning C. Kloosterboer Jbzn R. Leijen van 2-6 W. Kloosterboer Jcz P. Tromp L. Kout Js. Ploeger. Dinsdag 20 Juni van 10-2 P.Groen Jbzn Jb. Duif Jnzn Jn. Duif Jnzn H. de Waal Zondag 25 Juni van 10-2 G. Booy Jnz. W. Pool Jb. Tol Jn. Jb. Tol Szn. Van 2 - 6 K. Madderom Kzn Jb. Keizer Jbzn Jb. Wagenaar Abrzn Jb. Slijker van 2-6 Jb. de Wit D. Kloosterboer Cz M. Kloosterboer Cz. H.W.H. Ploeg Woensdag 21 Juni van 10-2 J. Schuur S. Stammis C. Boon C. van der Tak Maandag 26 Juni 10-2 K Wagenaar E. de Jong R. Spijker Jb. Heinis. Van 2-6 P. Schut P.v.d.Klooster P. Vos van 26 C. Zeeman W. Kloosterboer Jnzn A. Biersteker 129

De Klin - Sint Pancras | 2001 | | pagina 131