Jaarverslag 1999 2 Het jaar 1999 kenmerkt zich vooral door het afwikkelen van een aantal zaken waar we in de vorige jaren aan begonnen waren. Zo besloot het bestuur het beroep tegen de verbreding van de Dijkstalweg m te trek ken, omdat er een redelijk compromis bereikt was Ons voornaamste bezwaar tegen de aanvankelijke plannen was, dat het historisch verloop van de Dijkstal aangetast zou worden. Toen dat bezwaar eenmaal was weggenomen, had het verder procede ren wemig zin meer. De kwestie van de graven van de heren Ten Hoeve en Nobel kwam niet tot een aan vaardbare oplossing. Het bestuur had als standpunt, dat restaureren niet zinvol was. Het had een aanvraag mgediend om nieuwe grafstenen te laten aanbrengen. De ge meenteraad wilde niet zover gaan en besloot ons een kleme subsidie voor restauratie te geven, mits het bestuur het besluit (dat we niet wilden), gmg uitvoeren. Dat heb ben we geweigerd We hebben ons op het standpunt gesteld, dat de gemeenteraad een besluit, waarom wij niet hadden gevraagd en dat we met wilden, zelf maar moest uit voeren De Klin, alweer de veertiende jaargang, mag zich verheugen op een toenemende be langstelling Ook de diavoorstellingen zijn nog steeds populair. Vorig jaar hebben we er een geor ganiseerd in 'De Rank' De zaal was meer dan vol. In aansluiting op de jaarvergade ring van 1999 vertoonde Siem Wognum eveneens een groot aantal dia's. Hij doet dit ook wel op aanvraag voor andere verenigingen en voor bewoners van de Molenhoe ve. Vooral door deze activiteiten neemt het aantal leden van onze verenigmg nog steeds toe Wij denken ook graag mee bij de ontwikkeling van de grootse plannen als De Blau we en De Groene Loper, want wij vinden, dat een historische verenigmg daar ook een taak in heeft. Tenslotte danken wij de vele leden, die ons voorzien hebben van krantenknipsels en kopij. Wij zijn altijd blij, als mensen met ons meedenken. Namens het bestuur, Amold Troostwijk, secr.

De Klin - Sint Pancras | 2000 | | pagina 6