62 Bij de rondvraag bracht Jb. de Vries nog even het te kleine kerkhof ter sprake en dat ouders zullen trachten hun kinderen bij begrafenissen thuis te houden. Over het kerkhof zal voeling met de raadsleden worden gehouden. De naam der vereemging zal zijn "Memento Mori. sf: In een vorige Klin werd vermeld dal Koningin Wilhelmina m 1898 begon te regeren. Haar 25-jarig regeringsjubileum werd ook in St. Pancras gevierd. In de Alkmaarsche Courant van september 1923 werd verteld waarmee jongeren en oude ren zich die dag vermaakten en wie er prijzen in de wacht wisten te slepen. Vermoedelijk zijn er van de onderstaanden nog wel enigen bekend. Kinderen van de le klasse jongens, houtjesrapen. le pr. C Groen, 2e pr. C. de Jong Meisjes. Bal op lepel. -. le pr. N. Kok; 2e pr. A. Biersteker. 2e klasse, jongens. Houtjesrapen. le pr. Jo Groen. 2e pr. G. Groen. Meisjes. Ba! op lepel. le pr. A. Kromhout; 2e pr. A. Volkers. 3e klasse, jongens. Blok rapen. le pr. KI. Vader; 2e pr. P. Madderom. Meisjes, Vlag in de stoof: le pr. J.v.d.Bijl; 2e. pr. J. Bakker. 4° klasse jongens. Blaas trappen. le pr. A. Biersteker; 2e pr. A. Groen. Meisjes. Bel slaan'. le pr. M. de Geus; 2e pr. G. Beek. 5e klasse jongens: Zakloopen. le pr. M. Visser; 2e pr. J. Kliffen. Meisjes. Ezel staart prik ken. le pr. M.v.d.Hurk; 2e pr. R. Süter. 6e klasse jongens. Hemdracele pr. R. Leien; T pr. J. Koornstra. Meisjes. Koek happen: le pr N. Ilbrink; 2° pr M. Kloosterboer. Ringsteken voor heeren: le pr.C. Duif; 2° pr.C. Slijker; 3e pr. C. Duif Jz.; 4e pr. G Duif Kz. Ringsteken voor dames: le prijs M. T. Bus; 2e pr. A. Duif; 3e pr. Tr. Koelemey. Zakloopen voor jongens met als uitslag: le pr. P.Wagenaar; 2e pr. W.Keizer; 3e pr. E. Meier; 4e pr. R. Admiraal. Muil loopen voor meisjes: le prijs Cor Koelemey; 2e pr. B. v.d. Ham; 3e pr. B. Booy Troostprijs A. Biersteker. {Vermoedelijk hadden deze laatste jongens en meisjes de lagere school reeds achter zich Daarna kreeg men de lach-attractie. nl. de gecostumeerde voetbalwedstrijd tusschen hee ren. hetgeen zeer in den smaak van het publiek viel. Daarna een voetbalwedstrijd tus schen Vrone I en Alkm. Combwelke door Alkmaar met 0 - 2 werd gewonnen, waarna in café Gerritse door kinderkoor en zangver-eniging en een bal na de avond verder werd gevuld. In het geheel mag men op een goed geslaagden feestdag terugzien, waartoe de spelenden, de zangvereeniging. het fanfarekorps en de feestcommissie hunne onmisbare medewerking verleenden.

De Klin - Sint Pancras | 2000 | | pagina 66