REACTIES op een TENTOONSTELLING. De tentoonstelling 'Een school in een dorp' was op 26 sept.'98 van 10 tot 22 uur open. Ongeveer 400 personen stapten op die bewuste zaterdag over de drempel van het oude gemeentehuis om poolshoogte te nemen. De expositie kon eveneens worden bekeken op de andere dagen tussen 23 en 30 september. Iedere avond was het druk en meldden zich zo'n honderd bezoekers. Gesteld mag dus worden dat ongeveer duizend mensen hun be langstelling toonden. Velen van hen waren reeds lid van Oud St. Pancras. Toch mocht onze vereniging ruim dertig nieuwe leden inschrijven, zodat 'Oud Sint-Pancras nu ca. 770 leden telt. De foto's en het andere uitgestalde materiaal werden erg op prijs gesteld. Enkele reacties waren: De laatste opmerking is inderdaad een zinnige. Via de pers en door middel van raambiljetten e.d. lieten we weten, dat indien ouderen ons te kennen zouden geven dat zij graag de tentoonstelling op een middag wilden bekij ken, we bereid waren hen te ontvangen op een nader af te spreken tijd. Slechts weinigen maakten daarvan gebruik. Als het voor een 'buitenpoorter' al zeer leuk is om die oude vergezichten te zien. moet het voor "echte Pancrassers zeer interessant wezen. (Nik Burger) Ik heb erg genoten van de oude foto 's. Veel oude herinneringen komen boven. (B. Krolis-Kroonenburg) Moeders zijn net dochters, vaders net zonen (Anja Spijker) Very intresnng. Hilbrand Tenwolde Trenton (Ont). Canada - du is te gek, ik kan er niet genoeg van krijgen. (voortaan ook 's middags open voor de oude mensen) Henk en Baukje Schuur 5

De Klin - Sint Pancras | 1999 | | pagina 9