Van een ons welbekend lid ontvingen we een heel andere reactie onder de titel 8 Vervolgens ben ik zo vrijmoedig u kortheidshalve even mee te nemen naar blz. 93 van bovenaangehaalde uitgave, waarin wordt vermeld de huwelijks datum van Flip Koornstra en Reinoutje Kloosterboer. Een paar jaar geleden bevond ik mij met mijn echtgenote in een tuincentrum van mijn huidige woongemeente. Aldaar herkende en ontmoette ik Jopie Koornstra, een dochter van het echtpaar Koornstra - Kloosterboer, die evenals ik de Christelijke school in Sint Pancras heeft doorlopen. Zij is woonachtig in Den Haag, als ik goed heb geluisterd. In ongeveer veertig jaar had ik haar niet gezien Tenslotte vraagt u op bladzijde 99 van De Klin nr. 12 bij een stel in zwem broekgestoken jongens, of één der lezers of lezeressen deze knapen kent Ja, geacht bestuur, ik meen van wel Eén van de vier knapen, welke op de schouders wordt gedragen is met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid Klaas van der Werff. Op de foto staat hij met de rug naar ons toegekeerd, maar zijn gelaat is omkijkende naar de lens gewend. Wij woonden vroeger namelijk jarenlang naast de familie Van der Werff in de Kerkelaan. De overige jongens herken ik niet van de foto. Omstreeks 1952 is de familie Van der Werff naar de Verenigde Staten van Amerika geëmigreerd. Hopende u met een en ander van dienst te zijn geweest. Met belangstelling uitziende naar de volgende uitgave van "De Klin Een hartelijke vriendengroet, Jaap Kansen, Minister Van den Tempellaan 32 - 2285 EN - Rijswijk Ondoorgrondelijke wegen In deze preek gaat het niet om namen, want die worden niet genoemd. Het gaat om het principe. Waarin een veel voorkomend verschijnsel wordt geïl lustreerd: de menselijke ijdelheid.

De Klin - Sint Pancras | 1998 | | pagina 12