9 REACTIES Na het verschijnen van een Klin ontvangen we meestal enkele reacties, maar Klin nr, 11 maakte wel bijzonder veel los. We ervoeren dit als bijzonder waardevol en geven hieronder een aantal weer Graag zouden we compleet willen zijn, maar dat is praktisch onmogelijk, want: In St. Pancras wonende leden plegen hun commentaar meestal in het voorbij gaan te geven. Omdat zoiets in de regel mondeling gebeurt, is het moeilijk dat hier exact te vermelden. In het algemeen kwam het hier op neer, dat men waar dering had voor deze Klin en of werd er een aanvulling of kleine correctie gegeven. Elders wonende oud-Pancrassers zetten hun reacties meestal op schrift. Dit laat ste heeft het voordeel dat het gemakkelijk kan worden bewaard om t.z.t. in een volgende Klin te worden vermeld. N.a.v. Klin 11 hoorden we enkele malen: "Waarom schreven jullie niets over die had toch ook een winkel Wel, de beste breister laat wel eens een steek vallen, en aangezien wij bij lange na niet tot de categorie van de besten behoren, gebeurt ons dit regelmatig En deze kous was te groot om in éénmaal af te krijgen. Gevallen steken proberen we op te halen. Ook hopen we de kous helemaal af te maken maar betwijfelen of dit reeds in deze Klin gaat gebeuren. Omdat we toch in de buurt waren leek het ons verleden jaar leuk Klin nr 11 eens persoonlijk bij Rein Huibers in Victoria op Vancouvereiland te bezorgen. Na enig gezoek vonden we de Sincoestreet. Eluisnummer 250 - 707 was echter nergens te vinden. Moe van al het zoeken gingen we een kop koffie kopen en vroegen tegelijk om een telefoonboek. Hierin werd Rein vermeld en kwamen we aan de weet dat we in plaats van op 250 op nr. 450 moesten zijn en dat 707 betekende dat Reins flat was gelegen op de 7e verdieping en daar nummer 7 droeg. De voordeur van het flatgebouw was hermetisch gesloten, maar wel was er een bord waarop werd vermeld: R. HUIBERS intoetsen 1047.

De Klin - Sint Pancras | 1997 | | pagina 13