-4- omvangrijk. Omvang, kleurenomslag en een verhoogde oplage stelde de vereniging voor meerkosten. Geluk kig waren we met subsidies van het Pancrasser zaken leven en de gemeente Langedijk samen ca., 3600,-- waardoor een verantwoorde uitgave mogelijk werd ge maakt Omdat een plastic-omslag 1,85 kost, papier- en drukkosten van een normale KLIN 3,-- bedragen kan worden gezegd dat een KLIN, zonder verzendkos ten, de vereniging ca. 5,-- kost en dan moeten we zelf de omslagen nog aanbrengen. Een prijsopgaaf gevraagd bij een drukkerij voor drukken en inbinden in een slappe kaft leerde dat dit goedkoper is en minder werk oplevert. Vandaar dat we besloten om voortaan zowel het druk- als het bindwerk uit te besteden. Dankbaar zijn we voor alle blijken van meeleven, hulp en waardering, die we van verschillende kanten ontvangen, waarbij niet de financiële steun van derden en leden, d.m.v. een vrijwillig verhoogde contributie, mag worden vergeten. "Dat het onze vereniging ook het komende jaar weer goed mag gaan H. Duif, secr. HET VERHAAL VAN AMNIE SMIT In Klin nr. 10 werd op blz. 163 verteld dat beide in de molen van Heinis ondergedoken Joden werden gear resteerd. Niet verteld werd dat de een Joods meisje toen uit de klauwen van de Duitsers werd gered. Annie Kroon-Smit stelde dit laatste op schrift en het door haar geschreven verhaal mochten we gebrui ken om het hoofdstuk 'Illegaliteiten in en om St.Pan crasiets aan te vullen. Marianne was Mirjam. Mijn vader was aannemer in St.Pancras. Het hout voor zijn bedrijf kocht hij meestal bij een houthandel in Wormerveer. Door de jaren heen ontstond er een goede vriendschap tussen de directeur van de houthandel en mijn ouders.

De Klin - Sint Pancras | 1996 | | pagina 6