Na 44 jaar langs de huissies willen m'n bienen niet meer. Iedereen die bai main aardappelsgroenten en fruit kochten bedank ik, ök die are die niet kochten, aars had ik al veul eerder ant labberént weest. 't mannetje dat nag voor je deur kwam. Dat de klanten hem waardeerden, blijkt uit de vele brieven, taarten en bloemstukken die "onze zeer gewaardeerde groenteman" bij die gelegenheid ont ving. Enkele dames beantwoordden hem "in stijl": De groenteman z'n biene, mos te ut mééverdiene Nou wulle ze niet meer en komt ie voor de leste keer. De klante benne niet zo bloid want ut was wel een leuke toid. Hoi maakte af en toe een grap. In zoene was ie ök hiel knap. Nou hep ie, dat is buiten koif een zee van toid voor aigen woif. Ze gane met de caravan deur Europa roie Dus ziene we huil ie in gien toie. Woi, vrouwe, benne puur ontdaan maar wense je een roik bestaan. R.M. VAN WESTEROP Bovenweg 147 GARAGE HONIG. Bovenweg 141 - 145. -63- zijn been en maakte hij per advertentie het volgende bekend Op de hoek Bovenweg-Boeterslaan had Van WESTEROP een dienstverlenend bedrijf, waar men voor accountants- en belastingzaken terecht kon. Tevens sloot hij er verzekeringen af en kon hij van daaruit tevens de verrichtingen van Vrone in het oog houden. Vlak na de oorlog begon hij zijn bedrijf in een schuur achter Wagenaar-PilkesOmstreeks 1955 liet hij een kantoor en woning bouwen aan de Bovenweg. Het beroep van Wim Honig was automonteur. Nadat hij elders in enkele garages had gewerkt, ging hij - nog voor de oorlog - bij Gijs Schot aan de

De Klin - Sint Pancras | 1996 | | pagina 65