j '330 x BIJ KLIN nummer 11 Reacties van lezers maakten dat in deze Klin enkele aanvullingen op de vorige worden gegeven: -Terecht maakte men ons erop attent dat het molentje van Heynis niet in de Daalmeer, maar in de Vrooner- meer stond. -Op blz. 166 werd niet het echtpaar Jaap Zeeman, maar werden de ouders van Jaap afgebeeld. -Vlak na het verschijnen van Klin 10 ontmoetten we Piet Bijpost. Hij vertelde ons iets over zijn broer Aldert en dit bracht ons tot de mening dat in Klin 10 te weinig aandacht aan Aldert werd geschonken. Daarom legden we het oor te luisteren bij enkele mensen, die hem van nabij meemaakten en wordt in deze Klin iets over hem verteld. -We werden attent gemaakt op een door Annie Kroon- Smit geschreven artikel dat aansluit bij het verhaal over de Joodse onderduikers bij bakker Bruin en Hey nis (blz163-165We zijn mevr. Kroon dankbaar dat we haar artikel voor deze Klin mochten gebruiken. -Gert de Waal uit Canada, eerder Benedenweg 178, stuurde een brief waarin hij zijn herinneringen aan 'St.Pancras 4 mei 1945' beschreef en vermeldde daar bij "deze beschrijving is overeenkomstig pag.195" -Toevalligerwijs ontmoetten we mevr. L. de Ruiter en deze vertelde hoe zij en haar man de oorlog beleef den in de Jappen-kampen Het overgrote deel van deze Klin is gewijd aan win kels en bedrijven langs de Bovenweg. (Een vervolg op Klin 9 waarin die van de Nollen ter sprake kwamen) Mevr. Vroegop-Hartman, mevr. IKout-Bakkermevr. WSchot-vSchoorl en mevr. T. Keizer-de Ruyter zorg den voor het geraamte en enig vlees S. Wognum zocht andere vleesleveranciers en pro beerde hen aan het vertellen te krijgen, ik mocht het op schrift zetten en samen met Har Duif contro leerde Wognum het geschrevene Natuurlijk waren we hierbij afhankelijk van de ge heugens van derden. Wel werd steeds geprobeerd het geen we hadden gehoord, bevestigd te krijgen.

De Klin - Sint Pancras | 1996 | | pagina 3