De verschillende verzetsgroepen hun leden in en om Sint-Pancras. -206- W-de Sectie, Gewestelijke Stormtroepen. Gewest 11. Oudorp/Sint-Pancras. Jaap Zeeman, leider. Willem van Baar. Bart Benedick. A. Boer. Charles Destrée. Klaas van Dijkhuizen. Toon van de Giesen. Kees (Cor) Gouda. Klaas de Graaf. Corrie Jongbloed, (koerierster). Gert Jongbloed. Maarten Kooy. Ab Meier. Jan Mulder. Siem Pos. Jan Punt. Piet Reus. Maarten Rol. Wim Rol. Henk van Schoorl. Dirk Smit. Gerrit Staa. Vaste medewerking van: Arle en Jaap Verduin. Arie Zeeman, vader van Jaap. Bleijendaal, postcommandant In Oudorp. Evert Verwey, wachtmeester, adjunct: wapen- en gevechtsinstructie. Catrien de Groot. Knokploeg Sint-Pancras. Rinus Knape, leider. Cor Brekelmans. Cor Gaarthuis. Jaap Gaarthuis. Geer Kaay. Wim Kloosterboer. Anny Kuenen. Martin Oud. Piet Oud. Huib Pot. Cor Schouten. Siem Ursem. Duke Wijminga. OO. Orde Dienst Sint-Pancras. Aldert Bijpost. Coljier. Willem Commandeur. Karei van Ginkel. Piet van der Gragt. Jan Groen. Klaas de Groot. Willem Hogeboom. Jaap Huibers. A. Kaptein. Piet de Kraker. Gerrit Kuenen. Jaap Mulder. Tom Pijke. Klaas Smit. Jaap Snijder. Willem Timmer. Wilbrink. LO- Sint Pancras. A.C. Monster, aanv. leider. Bekkering. Aldert Bijpost. Jaap Glas. Piet Groen, latere leider. Gijs Klein. Piet van der Mout (Piet Anders). Jan Wagenaar. RW. Willem de Jong. Willem Looy. Roel Westerop (Alkmaar). Tinus Wetsteyn (Huiswaard). Hoewel door verschillende betrokkenen geverifieerd, kunnen in deze namenlijsten, een halve eeuw na dato opgesteld, vergissingen voorkomen. Bij voorbaat worden daarvoor hierbij excuses gevraagd.

De Klin - Sint Pancras | 1995 | | pagina 212