-4- ook ging de voorjaarsavond (een lezing of film) vanwege de omstandigheden niet door. De heren H. Duif en S.Wognum, hoewel ze letterlijk beiden destijds niet ver konden springen en zich moei lijk voortbewogen, waren genegen om bij te springen en de kar van 'Oud Sint-Pancrasrijdende te houden. Door hen werd opnieuw veel werk verzet. Enkele leden meenden te moeten bedanken. Ruim vijftig leden, voor het merendeel behorend tot de nieuwere Pancrassers waren zo teleurgesteld over hetgeen had plaats gevonden, dat zij hun contributiebetaling zonder opgaaf van redenen staakten. Getracht werd om de leden zoveel als maar mogelijk was, datgene te bieden wat hun in andere jaren ook werd geboden In het najaar hield de heer Carel de Jong, medewerker van het Westfries museum een lezing met dia's over het vroegere leven in de Westfriese steden en dorpen. Zij, die hierbij aanwezig waren, gingen tevreden naar huis: ze hadden een prettig onderhoudende en tevens interessante lezing gehoord. De Klin verscheen op dezelfde tijd als in andere jaren. Ter gelegenheid van Kerst en jaarwisseling werd aan de leden een kaart gezonden, vermeldend een tekening en berijmde nieuwjaarwensgemaakt door de heer Ch.Destrée. Op 30 september werd de jaarlijkse ledenvergadering gehouden. Omdat de pers hierover enige mededelingen deed, is spoedig na deze publicaties door het nieuwge vormde bestuur aan de leden een verslag (notulen) van die avond gezonden. Uit het toen gepresenteerde financieel verslag bleek dat we verleden jaar aan inkomsten hadden f 7.915, en de uitgaven in dat jaar bedroegen f 10.407,-- dus er een tekort was van f 2.492,hetgeen de reser ves konden opvangen. De oorzaken van het tekort waren dat in 1992 voor 2 jaar Klin-materiaal was ingekocht en er inrichtingskosten voor het verbouwde gemeentehuis waren gemaakt. Mee hierom werd in 1993 aan de leden gevraagd het con tributiebedrag van f 10,te beschouwen als een mini- mum-contributie en werd vriendelijk verzocht of men dit

De Klin - Sint Pancras | 1994 | | pagina 6