-3- Een flink gedeelte van deze KLIN wordt in beslag geno men door de 'genealogie Kloosterboer' Het idee om deze stamboom op te nemen werd verleden jaar tijdens de nazomer-feesten geboren. Er werden toen enkele dia's vertoond over het huwelijk van vier ge lijknamige personen terwijl er op hun bruiloft zeker zeven personen waren die luisterden naar de naam Jan Kloosterboer Arie Wester nam deze klus voor zijn rekening. Hoewel hij dit met veel genoegen deed, verzuchtte hij weieens"Graag de volgende maal een wat minder tijdro vend karwei, want nu kom ik aan mijn eigen stamboomon derzoek niet toe." Veel steun had hij aan de gegevens, die hem werden verstrekt door een andere genealoog, de heer Teun Kloosterboer uit Deventer. Graag zeggen we hem dank voor zijn medewerking aan deze KLIN. Opgemerkt moet worden dat hoewel er steeds wordt ge streefd naar een zo groot mogelijke nauwkeurigheid, er toch aan deze genealogie wel enige onvolkomenheden en onnauwkeurigheden zullen kleven. In het bijzonder geldt dit voor de gegevens van nog in leven zijnde personen. Vandaar dat we aanbevolen houden voor correcties en aanvullingen De heer Geus verzamelde oude namen van Daalmeerakkers Hij completeerde zijn werk met een bijbehorende kaart. (Vroegere) tuinders zouden zijn werk kunnen aanvullen door aan te geven hoe deze akkers tot aan de verkave ling werden genoemd. In zijn artikel vermeldt de heer Geus zijdelings dat er in Sint-Pancras weinig archiefmateriaal werd bewaard. Omliggende plaatsen zijn wat dit betreft rijker bedeeld Gelukkig is er in hun en in andere archieven wel eens iets over St.Pancras te vinden.Vroeger leefden de mensen hier evenmin op een eiland als wij dat nu doen) Met materiaal uit andere archieven maakten we enkele artikeltjes voor deze KLIN waarin de geschiedenis van Sint-Pancras in wat algemener en breder verband wordt gegeven Alie Vroegop-Hartman vertelt KLIN iets over de geschie denis van een klein stukje St.Pancras, wat haar bijzon der dierbaar is. Tevens houdt zij zich bezig met het

De Klin - Sint Pancras | 1993 | | pagina 5