-5- Het organiseren van een zomeravond bij de spoorbrug staat nog te gebeuren. We hopen dat met de medewerking van onze leden deze bijeenkomst (zeg maar reünie) dit jaar kan doorgaan. J. Meyles, secr. JAARVERSLAG van de werkgroep GENEALOGIE De werkgroep genealogie werd in april 1989 geformeerd naar aanleiding van het verzoek van mevr. Vroegop aan Marianne Teunis om de coördi natie van een dergelijke werkgroep op zich te nemen. Inmiddels bestaat de werkgroep nu uit 5 personen, te weten: Marianne Teunis Henny Zonneveld, Kees Bakker, Cornelis Wester, Arie Wester. Gedurende het afgelopen verenigingsjaar kwam de groep een aantal malen bijeen. Veel tijd werd gestoken in het aftasten van de mogelijk heden van de werkgroep, het leggen van contacten met andere op dit gebied werkzame groepen, archieven, etc. Besloten werd te starten met het verwerken van de transportregisters van St. Pancras. Daartoe werd van het Streekarchief Alkmaar een ge- copieerd exemplaar verkregen van de transportregisters. Vele uren werden besteed aan het overnemen van de gegevens uit deze aktes;' deze zullen dienen om een beeld van de bevolking en de ligging van de huizen en landerijen te verkrijgen. Op het ogenblik wordt hard gewerkt om deze informatie in een database bestand in de computer te zetten teneinde een flexibel systeem te ontwikkelen voor raadpleging van de gegevens. De toekomstplannen van de werkgroep omvatten het uit allerlei bronnen verzamelen van gegevens over de bevolking van St.Pancras in het verleden. Wij verzoeken ieder dan ook, die gegevens over de bewoners van St.Pancras heeft, bijvoorbeeld in de vorm van boeken, kwartierstaten, stambomen e.d., deze aan ons ter inzage te willen geven. JAARVERSLAG van de werkgroep OUDE DORPSFOTO'S We beginnen dit verslag met een herinnering aan het plotselinge overlijden van ons geacht mede-werkgroeplid Piet Pauw. Hij heeft veel voor onze vereniging gedaan en in het bijzonder voor onze werk groep.

De Klin - Sint Pancras | 1990 | | pagina 7