-4- JAARVERSLAG van de Vereniging OUD SINT-PANCRAS over 1989. Het bestuur en de werkgroepen kwamen verschillende malen bijeen, waar bij o.a. de aktiviteiten werden besproken voorbereid. Mevrouw Vroegop gaf in het begin van dit jaar te kennen dat zij in het bestuur plaats wenste te maken voor de jongere generatie. Haar werk zaamheden in de werkgroepen wil zij evenwel zo lang mogelijk voortzet ten Tijdens de jaarvergadering werd de heer Hl.Olie bereid gevonden haar plaats in het bestuur over te nemen. De werkgroep genealogie kreeg versterking van mevr. H. Zonneveld, en de heren K. Bakker, A. en C. Wester, een verheugende ontwikkeling. Helaas overleed dit jaar, vrij onverwacht, de heer P.Pauw. In hem mis sen wij een gewaardeerde medewerker van de werkgroepen, die op de achtergrond veel voor onze vereniging heeft gedaan. De heer W. ten Wolde is bereid gevonden bij voorkomende werkzaamheden de werkgroepen terzijde te staan. Met betrekking tot de huisvesting werd onze vaste gang naar de aula van Het Baken doorbroken. Door een gewijzigd gebruik en een daarmee samenhangende gewijzigde aankleding door de schoolkunnen wij hier geen gebruik meer van maken. Tijdens de nazomerfeesten vonden we vervangende ruimte in de Rooms- katholieke kerk De Ark Hier werd een dia-presentatie vertoond. We hopen dat we in de toekomst vaker gebruik van deze lokatie kunnen maken. De gemeente St.Pancras werd benaderd over het behoud van het oude gemeentehuis aan het Kerkplein. We waren het er over eens dat dit gebouw een funktie binnen ons dorp moet blijven vervullen.Onze pogin gen werden versterkt door de kontakten met het regionaal natuur museum Westflinge. Het voorstel om met Westflinge dit gemeentehuis te mogen gebruiken is inmiddels door de nieuwe gemeente Langedijk welwillend ontvangen. De werkgroep VIDEO ging van start en maakte opnamen van enkele dorpsgenoten Ons aantal leden steeg verder, zij wel minder sterk dan in de voor gaande jaren. De leden ontvingen KLIN nr.4 en een fraaie pentekening van het oude gemeentehuis

De Klin - Sint Pancras | 1990 | | pagina 6