-65- achterste rij v.l.n.r.: Buter, Mar RuysGr.Snel, Marie Engel, Tr.Booy, Suus Kloosterboer. 2 e rij W.Ruys, Jb.Bus, K,Snel, CKloosterboer ,Ant .Wit 3e rij C. Sterk, Jb.Wit.Jn Kloosterboer Czn, P.Kloosterboer Jzn Louwen, C.Vos, K.Kloosterboer Czn, meester Engel, zittend: Gr. Blok, K.Blok, Jo Snel, K.Bus, Tine Engel, W.Kloosterboer Czn, K.kloosterboer Czn, Tr. Bus, Jn. Wit. Mocht iemand de ontbrekende namen weten of correcties meent te moe ten aanbrengen, bel dan even 643058. Bij voorbaat onze dank Van de afgebeelde kinderen zijn er mogelijk nog drie in leven. Tevens valt op hoe weinig Klaas Snel (3-de op de 2-de rij) op latere leeftijd is veranderd. Voor velen is hij direct herkenbaar. Bij het bekijken van deze foto vraag je je wel eens af hoe het deze kin-deren in hun verdere leven is vergaan. Velen zijn hier in het dorp gebleven, maar ook zijn enkelen naar elders vertrokken. Van de laatst genoemden zullen we van één van hen het spoor volgen, namelijk Cor Sterk. (1-ste van de 3-de rij). Mogelijk was Cor Sterk een nakomeling van S.Sterk, die hier lantaarn opsteker was van okt. 1895 tot 1898. U zult zich misschien afvragen waarom speciaal deze persoon. Wel, ik heb hem later goed gekend, hij was gedurende geruime tijd onze buurman. Ondergetekende is geboren en getogen bij de spoorbrug aan de Butter- huizen. Bij deze brug stond vroeger een spoorhuisje (wachtpost 36) In dit spoorhuis woonde Cor Sterk. Hij werkte uiteraard bij de spoor wegen en was inmiddels getrouwd. Het echtpaar had twee dochters, Jannetje en Maartje. Na verloop van jaren werd Cor Sterk overgeplaatst naar elders en zijn we hem uit het oog verloren. Enige jaren na de tweede wereldoorlog kwam hij onverwacht op visite. Hij woonde toen al vele jaren ergens in Zeeland. Nadien hebben we nooit meer iets van hem gehoord of gezien. Henk Beens

De Klin - Sint Pancras | 1990 | | pagina 67