Van de voorzitter Inhoud Fred Timmer Het zal U ongetwijfeld niet ontgaan zijn dat er inmiddels aan de Laan driftig wordt gebouwd. Het heeft nu nog weinig vorm, maar het wordt zonder twijfel groot, veel massa. De Laan krijgt een ander uiterlijk. En als U wel eens langs de Nes Schagen uitwandelt, komtU vrijwel langs de Nieuwe Nes. Het nieuwe onderkomen van Groenling, Historische Vereniging, Archeologische Werkgroep en Kinderboerderij is bijna klaar. Het ziet er nu al fantastisch uit. Voor we erin trekken moet er nog heel wat gebeuren. We kunnen in de komende maanden nog wel een aantal vrijwilligers gebruiken voor bijv. schilderwerk. Dus als U zich geroepen voelt, bel even 0224 215261. Wanneer precies de verhuizing plaats zal vinden is nu nog niet bekend. Maar U hoort er zeker meer van. En verder. Schagen heeft z'n zomeractiviteiten er weer op zitten: de folklore-dagen, een in het water gevallen Slotgrachtconcert dat in Kdanz toch doorging... en noem maar op. De herfst komt aan, het winterprogramma gaat weer draaien Houd de agenda in de gaten! Voor nu, veel leesplezier in deze Kakelepost. En U weet hetwe houden ons aanbevolen! Van de voorzitter pagina 3 Verenigingsavond pagina4 Het veer over het Sint Maartenszwin pagina 5 Weet u het nog? pagina 11 De heren en vrouwen van Schagen in de Gouden Eeuw pagina 12 Lief en leed op het perceel Schoenmakerspad 1 - deel 1 pagina 18 Uit de collectie Schagen verandert snel. Waar de van Museumboerderij panden van Plevier en Groot stonden zien we nu een groot gat. Vreeburg pagina23 3

Kakelepost - Schagen | 2008 | | pagina 3