Van de voorzitter behagen e.o. :hagen Pijper Eichhorn Kuijper 224) 215473 J.M.van de Pol Timmer Timmer J. GroofF Kakelepost •rzameling zijn er nog mers van opnemen (.-212859. U hebt het in de krant kunnen lezen: Schagen heeft weer een wethouder van Cultuur. Een loodzwaar pakket met de bestemming van het voormalige gemeentehuis en... de plannen voor een nieuw centrum voor natuur en historie. Hopelijk komt er iets goeds van de grond. En ondertussen denk ik al een tijdje: 'Wat rjaat er met Macjnus gebeuren?; blijven de tjevelsteen met het ivapen van Schacjen en Vrouivejustitia op hun plaats?' Tijdige duidelijkheid is gewenst! Het Rondje Schagen voor de scholieren is naar tevredenheid verlopen. De jongeren mochten weer met camera's op pad. Soms kwamen er heel verrassende keuzes uit tevoorschijn. De oproepen in het vorige nummer van de Kakelepost om medestanders voor het 'Jan Buisman-project' en het invullen en bijhouden van de website hebben succes gehad. In beide leemtes is voorzien en we gaan binnenkort van start. Zoals u in de Kakelepost hebt kunnen lezen heeft de heer Severijn het bestuur verlaten. Ook langs deze weg danken we hem voor zijn inzet om de vereniging draaiende te houden. Tijdens de matig bezochte ledenvergadering konden we geen opvolger in het bestuur welkom heten. Mocht u interesse hebben, laat het ons weten. Tenslotte herhaal ik mijn oproep: Als u historisch actief bezig wilt zijn, meldt u aan bij onze vereniging. Verder veel leesplezier! Fred Timmer Inhoud Verenigingsnieuws School in de Buiskoolstraat pagina 2 2003, het jaar van de boerderij - Stolpen telling pagina 3 De Schager stolpen, deel 1 De boekdrukker en de beeldhouwer De MULO-school in Schagen Schagen van voor de oorlog pagina 7 pagina 12 pagina 16 pagina 18 De meekrapschop; uit de collectie van Museum boerderij Vreeburg pagina 20

Kakelepost - Schagen | 2003 | | pagina 3