Van de Voorzitter 1 mg, in ;n in icht 1 2 9 11 15 17 20 Woensdag 23 februari 1.1. hield de Historische Vereniging in samenwerking met de gemeente Schagen een lezing over de opgravingen op de Markt. De raadzaal zat vol, ruim honderd personen waren aanwezig. Iedereen heeft die avond genoten van de zeer interessante lezing met dia's. We zullen hierover in de toekomst nog meer horen. De algemene jaarvergadering wordt gehouden op woensdag 19 april a.s. in café het Oude Slot aan de Markt. Zoals u van het bestuur gewend bent, zal de vergadering tot uiterlijk 20.30 uur duren. Daarna gaan we door met een lezing over de Vikingschat van Wieringen. Zie de verdere publicatie daarover in dit blad. Op de jaarvergadering nemen we afscheid van twee bestuurders t.w. mevr. M.G. Pigge en H. Hulshof. De andere bestuursleden zijn herkiesbaar. Mevr. Pigge heeft ruim tien jaar deel uitgemaakt van het bestuur. We betreuren haar besluit, maar kunnen er toch ook wel begrip opbrengen, dat ze het lang genoeg vindt. Vanaf deze plaats wil ik haar van harte bedanken voor haar inzet en werk voor de vereniging. Ik ben zelf op de bestuursvergadering van 17 februari 1992 benoemd tot voorzitter. Na acht jaar voorzitter vind ik het wel genoeg. In die periode heb ik van alles meegemaakt, zoals twee maal een andere huisvesting, uitgifte van het boekje "Uit de Oude Doos", een videoband over Schagen en nu de heruitgave van de "Kroniek van Schagen". Uiteraard hebben we in die jaren allerlei lezingen, dia- en filmvoorstellingen georganiseerd. Ieder jaar verschijnt vijf maal ons verenigingsblad "De Kakelepost". Dit allemaal is alleen mogelijk met een bestuur waarin ieder zijn taak kent. Alle bestuursleden en medewerkers wil ik van harte bedanken voor de prettige samenwerking. Ik hoop velen van u op de jaarvergadering te zien. Henk Hulshof Historische Vereniging Schagen e.o.

Kakelepost - Schagen | 2000 | | pagina 3