Verslag van de jaarvergadering 1998 van de Historische Vereniging Schagen e.o. gehouden op 24 maart 1998 in Het Oude Slot te Schagen aan 3. Verslag van de jaarvergadering 1997 a Aanwezig: de bestuursleden Henk de Boer, Jan Eichhorn, Niek Jan Grooff, Henk Hulshof, Arie Kapitein, Marjorie Pigge, Arie Pijper, Ruud van de Pol, Fred Timmer en een groot aantal leden. 1. Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet de aanwezige leden hartelijk welkom. 2. Ingekomen stukken en mededelingen Bericht van verhindering is ontvangen van Luid Bregman. Het verslag van de jaarvergadering wordt onder dankzegging aan de notulist ongewijzigd goedgekeurd. 4. Financieel overzicht 1997 Het financieel overzicht over 1997 wordt onder dankzegging aan de waarnemend penningmeester R. van de Pol, goedgekeurd. 5. Begroting 1998 De begroting voor 1998, gepubliceerd in De Kakelepost van maart 1998, wordt ongewijzigd goedgekeurd. 6. Verslag kascontrolecommissie De kascontrolecommissie, bestaande uit de heren T. Stuifzand en C.F. Goode, heeft de financiële administratie keurig in orde bevonden. 7. Jaarverslag van de secretaris Het jaarverslag van de secretaris, alsmede de jaarverslagen van de werkgroepen worden goedgekeurd. 8. Bestuursverkiezing Aftredend en herkiesbaar zijn de leden van het dagelijks bestuur: H. Hulshof (voorzitter), F. Timmer (vice- voorzitter). Zij worden in functie herkozen. H.P. de Boer wordt gekozen in de functie van penningmeester. H. Hogervorst wordt gekozen in de functie van secretaris. Aftredend en herkiesbaar zijn de algemene bestuursleden: J.P.F. Eichhorn, M.G. Pigge, N.J. Grooff, A. Kapitein, A. Pijper en R.J.M. van de Pol. Allen worden herkozen. 9. Verkiezing kascontrolecommissie Aftredend en herkiesbaar is C.F. Goode. Aftredend en niet herkiesbaar is T. Stuifzand. De heer Severijn is bereid de plaats van de heer Stuifzand in de commissie in te nemen. De vergadering benoemt de heren Severijn en Goode tot leden van de kascontrolecommissie. 10 Ingebrachte agendapunten Er zijn geen agendapunten ingebracht 11 Rondvraag Van de rondvraag wordt geen gebruik gemaakt 12 Sluiting Niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter om 20.10 uur de vergadering. Na de pauze houden Peter Collet en Ed Barendrecht een lezing met als onderwerp: Historie van het spoor in de Noordkop, met Schagen in het middelpunt. Historische Vereniging Schagen e.o. 3

Kakelepost - Schagen | 1999 | | pagina 5