Zoals in het eerste nummer van "De Kakelepost" van dit jaar vermeld is, wordt de jaarvergadering gehouden op 25 maart a.s. in café het Oude Slot te Schagen. Het bestuur heeft zich het afgelopen jaar weer op allerlei manieren ingezet voor de vereniging. Maandelijks wordt er door het bestuur vergaderd. Daar waar wij de doelstellingen van onze vereniging kunnen uitdragen zijn we paraat. Zoals in de kranten met eventueel een vaste rubriek en foto, het deelnemen in de gemeentelijke commissie voor de monumentenlijst, het meedoen met de "Open Monumentendag" in september, het beantwoorden van vragen van o.a. particulieren etc. etc. Het algemeen bestuur kan nog wel enige versterking gebruiken. Ik hoop op de vergadering voor de ontstane vacature een kandidaat te hebben. Ik wil alle bestuursleden en medewerkers van de werkgroepen vanaf deze plaats hartelijk dank zeggen voor hun inzet en medewerking in het afgelopen jaar. De vergadering duurt in de regel niet lang, hetgeen niet wil zeggen dat u geen commentaar mag leveren of met suggesties mag komen. Opbouwende kritiek is altijd welkom. Ik hoop veel leden op deze vergadering te zien. Na de vergadering houdt de vice-voorzitter Fred Timmer een voordracht over Jan van Stipriaan, schout te Schagen. Het is niet de eerste keer dat Fred een lezing voor ons doet, hij heeft weer prachtige dia's over het onderwerp verzameld. Dit wordt echt weer smullen van de historie van Schagen. Tot ziens op de ledenvergadering. Henk Hulshof Historische Vereniging Schagen e.o. 1

Kakelepost - Schagen | 1999 | | pagina 3