SC HAGEN. (Rijkstelefoonkantoor.) BESTUURSVERKIEZING Telefoonabonnees in 1915 \v Artikel 7 van de statuten bepaalt: Het bestuur treedt op de jaarvergadering in zijn geheel af, doch is terstond herkiesbaar. Voorzitter, secretaris en penningmeester worden in functie kandidaat gesteld en gekozen en maken deel uit van het dagelijks bestuur. Voorzitter H. Hulshof herkiesbaar Vice-voorzitter F. Timmer herkiesbaar Secretaris vacant Penningmr. H.P. de Boer kandidaat 2e Penningmr. R.J.M. v.d. Pol herkiesbaar lid J. Eichhorn herkiesbaar lid N.J. Grooff herkiesbaar lid A. Kapitein herkiesbaar lid M G. Pigge herkiesbaar lid A. Pijper herkiesbaar Penningmeester De heer H.P. de Boer is bereid gevonden het penningmeesterschap op zich te nemen. Het bestuur ondersteunt deze kandidatuur. Vacature Zoals u ziet is het secretariaat nog steeds onbezet. Als u interesse hebt om binnen het dagelijks bestuur deze functie op u te nemen gelieve contact op te nemen met de voorzitter, Henk Hulshof. Diensturen: Werkdagen: van S vm. tot 9.nm. Zon- en Feestdagen: van 8.vm. tot 9.— vm., van I.- Eeue openbare spreekcel is gevestigd in het Post- en Telegraafkantoor. nm. tot 2.nra. r. B ergh, C. L.t Notaris, Laan D 68. U Boontjes, C., Stalhouderij en Koffiehuis „de Beurs". I Boontjes. J. K., Café en veestal ling. I» eutekom. A., Groenten- en Fruith. 2.1 Doorn. Jhr. J. P. \V. v.. Burge meester. 22 Or asfabriek. Gemeentelijke. 2H Geelen. N. .1. C. v.. Juwelier. Luagzijde 73. 10 Gemeentehuis, Marktplaats. 0 I gesz, J., Hótel „Vredelust". 17 liLaan. II., Koffiehuishouder. 30 Ketel, J. A. v.. Drukkerij „De Wf'st-Friesche Kerkbode". 0 Ko*tcr<& Wiglama, Fa., IJzerh., Heerenstr. 1B Ij angencgger, S. J, P., Hotel houder, Laan. ^MEeurs Pzn. P., Graanh Loet. Mcurs Pzn., P., Graanhandel, Bagijnenlaan. R aat Dzn.. P., Vleeschhouwer. Riikslandhouwwinterschool. Dir. C. Nobel. Riikstelegraafkantoor. (U. Roggeveen, L. J.. Handel, in tapijten en meubelen, \lolenstr. Rooii, J. «Ie, Fruithandel, Lagezijdo. S anders Ezn.. Fa. B., Comm. in eff. en wisselkantoor, Bijkan toor, Stationsweg. Scheue, J. H., Manufacturen en Modeart., Laagzijde. Sclimalz, C. II. Th., in Manu facturen, Hoogzijde. 7 21 20 2» 12 24 23 15 1G Scüoori Pz., Kassier en comm. in effecten. 12 Station H. IJ. S. M. T elegraaikantoor. 20 Trapman, P., Uitgever en beekh. Bagijnenlaan. 10 11 14 V ader Dzn.. VV., Corresp. v.h. Noord-Holi. Landbouwcrediet. Visser Jzn., A„ Koffiehuis- en Stalhouder. Sik. Vries, 1. de. Woih., Molenstr. esttriesche Bank, Hoogzijde Ma ijdewind, C., Koffiehuishou- der. Marktplaats. Aan te vragen: „Rijkstelegraaf".

Kakelepost - Schagen | 1998 | | pagina 11