Van de voorzitter 1 Als ik dit schrijf zitten we in de laatste dagen van augustus. De meeste van u zullen de vakantie er wel op hebben zitten. Op 5 augustus werd in het centrum van Schagen de jaarlijkse braderie gehouden. Ook onze vereniging was present en liet zien en horen waar wij ons mee bezig houden. Dit jaar stonden we met nog enkele verenigingen op de Nieuwe laagzijde. We stonden aan de verkeerde kant van de straat en hadden het daardoor erg rustig. Dus u ziet, we gaan ondanks de vakanties rustig door. Op zaterdag 13 september a.s. wordt weer de "Open Monumentendag" georganiseerd. Dit is een landelijke organisatie die de plaatselijke comités informeert en adviseert. De gemeente Schagen doet ook dit jaar weer mee aan deze dag. De officiële opening is om 10 uur in de Hervormde Kerk op de Markt. De Historische Vereniging Schagen en Omstreken is met een tentoonstelling aanwezig in deze kerk. Over het programma van die dag wordt u geïnformeerd door de plaatselijke pers. Op 27 september a.s. wordt er een grote "Historische Markt" georganiseerd in de Grote Kerk in Alkmaar. Onze vereniging is daar ook met een mooie stand aanwezig. Het bestuur is de afgelopen periode druk bezig geweest om de vereniging te vertegenwoordigen bij allerlei activiteiten. Bij al deze drukte kunnen we best hulp gebruiken. De komende maanden moet er weer onderhoud en schoonmaakwerk aan ons verenigingsgebouw gepleegd worden. Heeft u enige uren over. neem dan telefonisch contact op met F. Timmer tel 215261 en hij zal u alle informatie verschaffen. Leden die bij de diverse werkgroepen willen helpen kunen met mij contact opnemen tel. 297292. Tot ziens bij een van de historische activiteiten in Schagen en omgeving. Henk Hulshof

Kakelepost - Schagen | 1997 | | pagina 3