Verslag van de werkgroepen BESTUURSVERKIEZING Werkgroep Ansichtkaarten en oude foto's Werkgroep Genealogie Artikel 7 van de statuten bepaalt: Het bestuur treedt op de jaarvergadering in zijn geheel af, doch is terstond herkiesbaar. Voorzitter, secretaris en penningmeester worden in functie kandidaat gesteld en gekozen en maken deel uit van het dagelijks bestuur. Voorzitter H. Hulshof herkiesbaar Vice-voorzitter F. Timmer herkiesbaar Secretaris J. van Beusekom niet herkiesbaar Penningmr. vacature 2e Penningmr. R.J.M. v.d. Pol herkiesbaar lid J. Eichhorn herkiesbaar lid N.J. Grooff herkiesbaar lid A. Kapitein herkiesbaar lid M.G. Pigge herkiesbaar lid A. Pijper herkiesbaar Vacatures Zoals u ziet zijn er dit jaar twee vacatures die dringend invulling behoeven. Als u interesse hebt om binnen het dagelijks bestuur een van beide functies op u te nemen gelieve contact op te nemen met de voorzitter, Henk Hulshof. De werkgroep, welke nog slechts uit twee personen bestaat, werkt regelmatig aan de ordening van de zich langzaam uitbreidende verzameling foto's en ansichtkaarten. Wekelijks worden er foto's uitgezocht die, voorzien van een bijschrift, geplaatst worden in de rubriek "Schagen door de jaren heen" in het Zondagochtendblad. Hoewel er grote zorgvuldigheid bij het samenstellen van de teksten wordt betracht, zullen zij nooit volledig zijn, u wordt dan ook van harte uitgenodigd om te reageren en aanvullingen en verbeteringen kenbaar te maken. Door samenwerking kan er zo een volledig en betrouwbaar stukje Schager historie vastgelegd worden. Contactpersoon: C S. Kuijper Plantsoen 15 1741 EM Schagen 0224-215437 De werkgroep gaat nog steeds voort met de verzameling van familieadvertenties uit de Schager Courant. De verzameling omvat inmiddels vele honderden annonces welke per jaar gebundeld zijn. Een aantal jaren is reeds voorzien van een index zodat het opzoeken vergemakkelijkt wordt. Aan de overige indexen wordt gewerkt. De werkgroep heeft contact met het voorlopige bestuur van de op te richten "Stichting Genealogisch Computergebruik". De eerste proeven met het computerprogramma dat gebruikt zal worden voor de invoer en verwerking van de genealogische gegevens worden nu genomen. In verband met de door de gemeente Schagen voorgenomen renovatie van het oudste gedeelte van de begraafplaats aan de Hoep zal de werkgroep de daar aanwezige grafmonumenten gaan inventariseren. Contactpersoon: R.J.M van de Pol Jac. Ruijsdaellaan 49 1741 KV Schagen 0224-213539

Kakelepost - Schagen | 1997 | | pagina 8