Notulen van de jaarvergadering 1995 van de Historische Vereniging Schagen e.o., gehouden op 21 maart 1996 in Het Oude Slot te Schagen. Aanwezig de bestuursleden H. Hulshof, J. van Beusekom, F. Timmer, A. Pijper, R. van de Pol, N.J. Grooff, A. Kapitein en 33 leden. 1. Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet de aanwezige leden hartelijk welkom. Hij memoreert het 10-jarig bestaan van onze vereniging dit jaar en noemt de namen van de eerste bestuurs leden bij de oprichting in 1986. De voorzitter betreurt de afwezigheid van de penningmeester wegens ziekte. Het was de bedoeling om op gepaste wijze afscheid te nemen. 2. Mededelingen Bericht van verhindering is ontvangen van de bestuursleden J. Eichhorn, M. Pigge en M. Gielens. 3. Verslag van de jaarvergadering 1995 Het verslag van de jaarvergadering d.d. 13 April 1995 wordt, onder dankzegging aan de notulist, onge wijzigd goedgekeurd. 4. Financieel overzicht 1995 Het financieel overzicht wordt, door de voorzitter behandeld wegens afwezigheid van de penningmeester, ongewijzigd vastgesteld. 5. Begroting 1996 De begroting 1995, gepubliceerd in De Kakelepost van maart 1996, wordt ongewijzigd goedgekeurd. 6. Verslag kascontrolecommissie De kascontrolecommissie, bestaande uit mevr. M. Boots en de heer W. Gootjes, heeft de financiële administratie keurig in orde bevonden. 7 Jaarverslag 1995 Het jaarverslag van de secretaris, alsmede de jaarverslagen van de werkgroepen, worden goedgekeurd. 8. Bestuursverkiezing Aftredend en herkiesbaar zijn de leden van het dagelijks bestuur: H. Hulshof, voorzitter, F. Timmer, vice-voorzitter, J. van Beusekom, secretaris. Aftredend en niet herkiesbaar M. Gielens, penningmeester. Zij worden allen in funktie herkozen. Aftredend en herkiesbaar zijn de algemeen bestuursleden: J. Eichhorn, M. Pigge, N.J. Grooff, A. Kapitein, A. Pijper en R.J.M. v.d. Pol. Allen worden in functie herkozen. 9. Verkiezing kascommissie In de vergadering worden de heren W. Gootjes en T. Stuifzand benoemd tot leden van de kascontrole commissie. 10. Ingebrachte agendapunten Er zijn geen agendapunten ingebracht. 11Rondvraag De heer Brak vraagt of het mogelijk is om in het vervolg de vergaderdata te bespreken met Vreeburg, om te voorkomen dat deze vergaderingen tegelijkertijd worden gehouden. De heer Wardenaar zegt dat hij er in het verleden op aan heeft gedrongen om te komen tot een agenda bureau; dit is nooit van de grond gekomen. Misschien kan dit via de VVV geregeld worden. Hij vraagt of hier aandacht aan kan worden besteed. De voorzitter voorziet problemen gezien de afspraken die gemaakt worden.

Kakelepost - Schagen | 1997 | | pagina 5