Van de voorzitter 1 Dit jaar houden we de jaarvergadering op 3 april a.s. Op deze vergadering hoop ik. dat er veel leden aanwezig zullen zijn.Een ledenvergadering is altijd weer belangrijk voor een vereniging. Het bestuur legt daar verantwoording af over het afgelopen jaar. In deze vergadering moeten we helaas afscheid nemen van onze secretaris Jaap van Beusekom. Jaap heeft te kennen gegeven, dat hij wil stoppen met een bestuursfunctie binnen de Historische Vereniging. Ik heb alles gepro beerd om hem te behouden binnen het bestuur, maar helaas het mocht niet baten. Vanaf deze plaats wil ik Jaap alvast bedanken voor alles wat hij voor de vereniging heeft gedaan. Het wordt nu toch weer precair voor het bestuur. Vorig jaar hadden we geen opvolger voor de functie van penningmeester, nu hebben we weer een vacature voor de post secretaris. De financiën worden nu beheerd door de 2" penningmeester Ruud van de Pol. daar zijn we binnen het bestuur blij mee. Een vereniging kan namelijk niet zonder penningmeester. Maar bestuursleden zoals Ruud. die al een flinke taak binnen de vereniging hebben, zou je niet nog eens moeten belasten met zo'n nieuwe functie. Ik doe hier nogmaals een beroep op onze leden, als u nog wat vrije tijd over heeft, neem dan eens contact op met mij of een ander lid van het dagelijks bestuur. We moeten met z'n allen toch een volledig bestuur kunnen samenstellen. De jaarvergadering duurt ongeveer 30 minuten, waarna een zeer interessante lezing volgt door F. Diedrik. Laat u eens informeren over de diverse activiteiten van de werkgroepen. Leden die interesse hebben om actief mee te werken kunnen zich aansluiten bij een van de werkgroepen. Henk Hulshof

Kakelepost - Schagen | 1997 | | pagina 3