VERENIGINGSAVONDEN Giften Expositie Heerlijk Schagen Den dubbelen moord te Schagen "Van den dubbelen moord te Schagen". Contributie Van de heer A.C. Smit ontvingen wij zijn verzameling kranteknipsels over allerlei zaken Schagen betreffende. Deze goed geordende verzameling vult bijna een volledige ladekast. Van mevr. Maris-Eriks kregen wij een oude krant en een programmaboekje van de Westfriese Folklore. Beide schenkers hartelijk dank voor deze aanvullingen op de verzameling. Het archief van de vereniging is voor alle leden toegankelijk na overleg met de secretaris. Als u bij een opruiming knipsels, foto's, ansichtkaarten, plattegronden, folders, kerke-of verenigingsblaadjes enz. tegenkomt wilt u ze niet weggooien maar contact opnemen met een van de bestuursleden die ze graag komt halen. Ook als bovengenoemde artikelen niet de geschiedenis van Schagen betreffen, kunen zij hun nut hebben bij ruilbeurzen of kunnen wij er een zustervereniging een plezier mee doen. Op donderdag 28 november zal Bert Siezen de auteur van het gelijknamige boek, het verhaal vertellen Hij doet dit vanaf 20.00 uur in café Het Oude Slot aan de Markt te Schagen. De toegang voor leden is gratis, anderen betalen f 5,--. In het voorjaar van 1997 staan op het programma: - Jan Keuris met een lezing over de stamboom van de familie Keuris en de Schagenaars die hier direct of indirect een rol in spelen of hebben gespeeld. - Jan T. Bremer over de Westfriese Historie met speciale aandacht voor de Zijpe. U zult hier t.z.t. nader over worden geïnformeerd. In de maand januari zal in de Openbare bibliotheek een expositie worden gehouden over de historie van Schagen zoals deze is weergegeven in het boek Heerlijk Schagen. Naast veel foto's uit het boek zullen ook unieke - niet in het boek opgenomen - foto's en plaatjes worden getoond. Er zijn enkele leden die hun contributie voor 1996 nog niet voldaan hebben. Wilt u zo vriendelijk zijn om uw administratie na te kijken en alsnog het verschuldigde bedrag over te maken.

Kakelepost - Schagen | 1996 | | pagina 5