Van de redactie De Kakelepost in 1996 Anders dan u gewend bent dit keer een voorwoord van de redaetie van "De Kakelepost". De voorzitter kampt met gezondheidsproblemen en doet derhalve kalm aan. Sterkte, Henk, en betersehap. De zomer staat inmiddels weer voor de deur en heeft zieh al uitbundig aangekondigd. De hislorisehe aetiviteiten zullen straks een paar maanden vrijwel stil liggen, maar in de afgelopen tijd is er heel wat gebeurd: - Het boek "Heerlijk Sehagen" blijkt duidelijk in een behoefte te voorzien en is algemeen goed ontvangen. - Ongetwijfeld heeft u de aankondiging gelezen van een boek over de dubbele moord in Sehagen, geschreven door Bart Siezen. In deze Kakelepost meer hierover. - De gemeentelijke monumentenlist nadert haar voltooiing. - Onlangs kon u lezen over de spectaculaire opgraving van "Truus", een skelet uit het begin van onze jaartelling. Bovendien... de Historische Vereniging Sehagen e.o. is en blijft geïnteresseerd in historisch materiaal, zoals foto's, knipsels, voorwerpen, boeken enz. Wat u weggooit kan historisch waardevol zijn! Veel leesplezier, Fred Timmer De Kakelepost kunt u verwachten in januari-, maart, jttm-, september en november. Gelieve de kopij minimaal een maand eerder bij de redactie in te leveren op floppy in een van de WP formaten of in ASCII. Uiteraard blijft handgeschreven en getypte text ook welkom. Heeft u illustraties in de vorm van foto's of tekeningen dan kunt u deze ook kwijt op het redactieadres. De redactie zal er uiterst zorgvuldig mee omgaan en desgewenst krijgt u uw origineel, uiteraard ongeschonden, retour.

Kakelepost - Schagen | 1996 | | pagina 3