Notulen van de jaarvergadering 1995 van de Historische Vereniging Schagen e.o., gehouden op 13 April 1995 in Het Oude Slot te Schagen. Aanwezig de bestuursleden Henk Hulshof, Jaap van Beusekom, Fred Timmer, Arie Pijper, Ruud van de Pol, Arend Grijzen, Arie Kapitein. 1Opening. De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet de 19 aanwezige leden hartelijk welkom. 2. Mededelingen. Bericht van verhindering is ontvangen van de bestuursleden Jan Eichhorn, Mariorie Pigge en N.J. Grooff. Maikel Gielens komt later. 3. Verslag van de jaarvergadering 1994. Het verslag van de jaarvergadering d.d. 14 April 1994 wordt, onder dankzegging aan de notuliste, ongewijzigd goedgekeurd. 4. Financieel overzicht 1994. Het financieel overzicht wordt, door de voorzitter behandeld wegens afwezigheid van de penningmeester, ongewijzigd vastgesteld. 5.Begroting 1995. De begroting 1995, gepubliceerd in De Kakelepost van April 1995, wordt ongewijzigd vastgesteld. 6 Verslag en verkiezing kascontrolecommissie De kascontrolecommissie, bestaande uit mevr. Pijper en mevr. Boots, heeft de financiële administratie keurig in orde bevonden. De vergadering benoemd Mevr. Boots en de heer Gootjes in de kascontrolecommissie over 1995. 7. Jaarverslag 1994. Het jaarverslag van de secretaris, alsmede de jaarverslagen van de werkgroepen,worden goedgekeurd. 8. Bestuursverkiezing. Aftredend en herkiesbaar zijn de leden van het dagelijks bestuur: H.Hulshofvoorzitter, F.Timmer, vice-voorzitter, M.Gielens, penningmeester. Kandidaat voor de funktie van secretaris is J. van Beusekom. Zij worden allen in funktie herkozen. Aftredend en herkiesbaar voor het algemeen bestuur zijn: J. Eichhorn, M. Pigge, N.J. Grooff, A. Kapitein, A. Pijper en R.J.M. v.d. Pol. Ook zij worden herkozen. Aftredend en niet herkiesbaar zijn: W. G. Zwerus en A. Grijzen.

Kakelepost - Schagen | 1996 | | pagina 5