BESTUURSVERKIEZING Artikel 7 van de statuten bepaalt: Het bestuur treedt op de jaarvergadering in zijn geheel af, doch is terstond herkieshaar. Voorzitter, secretaris en penningmeester worden in funktie kandidaat gesteld en gekozen en maken deel uit van het dagelijks bestuur. HET BESTUUR Voorzitter Vice voorzitter Secretaris Penningmr. H. Hulshof F. Timmer J. van Beusekom M. Gielens herkiesbaar herkiesbaar verkiesbaar herkiesbaar leden algemeen bestuur: J. Eichhorn N.J. Grooff A. Kapitein M G. Pigge A. Pijper R.J.M. v.d. Pol herkiesbaar herkiesbaar herkiesbaar herkiesbaar herkiesbaar herkiesbaar A. Grijsen niet herkiesbaar VERSLAG VAN HET SECRETARIAAT Het verenigingsgebouw 4 Het algemeen bestuur kwam 8 maal bijeen, evenals het dagelijks bestuur. Het bestuur was op 1 januari 1994 alsvolgt samengesteld: H. Hulshof Voorzitter F. Timmer Vice-voorzitter C.M. Stet Secretaris M.W. Gielens Penningmeester Leden: J.P. Eichhorn A. Grijsen R.J.M. v.d. Pol M.C. Pigge A. Kapitein W.G. Zwerus N.J. Grooff A. Pijper Op de jaarvergadering van 14 april 1994 heeft de secretaris M. Stet zich niet herkiesbaar gesteld. Er hebben zich geen nieuwe kandidaten aangemeld. Deze leemte werd opgevuld door de heer J. van Beusekom die in juni door de vergadering werd benoemd tot waarnemend secretaris. In oktober is de heer Zwerus op eigen verzoek afgetreden als bestuurslid. Ook in 1994 is er voortgang geboekt om een oud schoollokaal om te bouwen tot een verenigingsgebouw waarin het goed toeven is. Helaas is er enige wateroverlast geweest en heeft het vandalisme toegeslagen. Aan het herstel wordt gewerkt. In 1994 is er binnen het bestuur over gesproken om een leeshoek in te richten in ons verenigingsgebouw voor de leden. Hieraan zal uitvoering worden gegeven in 1995. Zie verdere mededelingen in de Kakelepost. Alle bestuursvergaderingen zijn gehouden in ons gebouw.

Kakelepost - Schagen | 1995 | | pagina 6