Notulen van de jaarvergadering 1993 Henk Hulshof, Jan Eichhorn, Arie Kapitein, Maijorie Pigge, Arie Pijper, Ruud van de Pol, Fred Timmer De voorzitter opent om 20.05 uur de vergadering en heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Het verslag van de jaarvergadering op 17 februari 1992 (Kakele- post, april 1992) wordt onder dankzegging aan de notulist onge wijzigd goedgekeurd. Afbericht is ontvangen van de bestuursleden Maikel Gielens, Niek Groof, Margreet Stet en Wiecher Zwerus. Het financieel overzicht over 1992 (Kakelepost, februari 1993) wordt onder dankzegging aan de penningmeester vastgesteld. De begroting voor 1993 (Kakelepost, februari 1993) wordt onge wijzigd vastgesteld. De kascommissie, bestaande uit Lenie Laat en Henk van der Wal, heeft de financiële administratie van 1992 prima in orde be vonden. Henk van der Wal treedt af en is niet herkiesbaar. Me vrouw Laat en mevrouw Pijper worden gekozen als leden van de nieuwe kascontrolecommissie. Het jaarverslag van de secretaris en van de werkgroepen (Kake lepost, februari 1993) wordt goedgekeurd. Mevrouw Veen vraagt hoeveel Kakeleposten er worden bezorgd en of het mogelijk is om de envelop weg te laten. Dat bespaart geld en is beter voor het milieu. De voorzitter antwoordt dat de oplage van iedere aflevering drie honderd exemplaren bedraagt. De enveloppen zijn beslist nodig, omdat anders de kans groot is dat het verenigingsblad tijdens de bezorging nat wordt of verkreukelt. Dat zou zonde zijn, want er wordt door de redaktie, de auteurs en de bezorg(st)ers veel tijd en zorg besteed aan de Kakelepost, het visitekaartje van de ver eniging. Arie Pijper deelt mee dat er een paar nieuwe bezorg)st)ers nodig zijn. Belangstellenden kunnen zich bij hem melden. 3 van de Historische Vereniging Schagen en Omstreken, op 4 maart 1993 in café Het Oude Slot te Schagen Aanwezige bestuursleden 1Opening 2. Verslag van de jaarvergadering 1992 3. Mededelingen 4. Financieel overzicht 1992 5. Begroting 1993 6. Verslag van de kascontrolecommissie 7. Jaarverslag 1992

Kakelepost - Schagen | 1994 | | pagina 5