De Kakelepost beoordeeld Jaarvergadering 8 "Appelen met bananen vergelijken" Lokale en regionale historische bladen in Noord-Holland. Onder deze titel besteedt Ger Jan Onrust in het Histo risch Magazine voor Noord-Holland, het blad van het regionaal steunpunt geschiedbeoefening Noord-Holland, van oktober 1993 uitvoerig aandacht aan de vele vereni gingsbladen van historische verenigingen in onze provin cie. De schrijver is redacteur van een aantal landelijke periodieken en mag dus deskundig verondersteld worden. In zijn artikel geeft hij tips en signaleert pluspunten en tekortkomingen. Over het algemeen komen de bladen van oudere, grotere verenigingen er beter vanaf dan de jongere. Volgens Onrust een kwestie van financiële middelen en ervaring. Ook de Kakelepost is onder de loep genomen. De redactie mag tevreden zijn met de volgende vermelding: "Enkele uitzonderingen.zijn het waard om genoemd te worden: de eerder al vermelde Zijper Historie Bladen, de Kakelepost van de Historische Vereniging Schagen en omstreken die vijf maal per jaar uitkomt en waarin een rustige bladspiegel wordt gecombineerd met sterke verhalen. De jaarlijkse ledenvergadering van de Historische Vereniging Schagen e.o. wordt dit keer gehouden op 3 maart 1994. VOOR WIE DE VIDEOAVOND GEMIST HEEFT Van de video-film zijn inmiddels veertig exemplaren besteld en bij de bestellers thuisbezorgd Er kunnen nog tot 15 januari 1994 nabestellingen geplaatst worden bij de vereniging U kunt dit doen: - schriftelijk bij het postbusadres schriftelijk, mondeling of telefonisch bij de voorzitter of op het redactie adres DE KAKELEPOST IN 1994 In 1994 zal De Kakelepost verschijnen in februari, april, juni, september en december. Uw copy wordt verwacht voor de le van deze maanden.

Kakelepost - Schagen | 1993 | | pagina 9