Van de voorzitter 1 De vakanties zitten er weer op, ik hoop dat u allen ondanks wat minder zon, genoten hebt van uw vakantie. We kunnen langzamerhand weer beginnen met onze hobby's die zo bijzonder geschikt zijn voor de lange avonden. Dinsdagavond 3 augustus werd er in het centrum van Schagen weer de jaarlijkse braderie gehouden. De Historische Vereniging was daar uiteraard weer met een kraam aanwezig. Je spreekt op zon avond diverse leden en niet-leden. Het contact met de leden, dat zo belangrijk is, kan op die manier even plaatsvinden. De vereniging heeft op die avond acht nieuwe leden mogen inschrijven, ik heet ze bij deze nogmaals van harte wel kom. Met z'n allen zijn we het over één ding eens: de geschiedenis van Schagen en omgeving, en het behoud van historisch waardevolle objecten gaat ons allen aan. In oktober zouden we ons gebouw officieel openen, maar helaas, dat redden we niet! Er moet nog teveel werk gedaan worden. Ik heb teveel op hulp van de leden gere kend. Met een te kleine groep moest teveel werk verricht worden We starten wel in september in ons eigen gebouw met de bestuursvergaderingen en de bijeenkomsten van de werk groepen Ik hoop weer veel leden op de eerste lezing in het nieuwe seizoen te mogen begroeten. Henk Hulshof DE KAKELEPOST 1993/1994 Het laatste nummer van De Kakelepost in 1993 kunt u verwachten eind december 1993. In 1994 zal De Kakelepost verschijnen in februari, april, juni, septem ber en december. Uw copy wordt verwacht voor de le van bovengenoemde maanden

Kakelepost - Schagen | 1993 | | pagina 3