Van de voorzitter 1 De ledenvergadering op 4 maart 1993 werd goed bezocht. De gebruikelijke verslagen en overzichten zijn weer behandeld en in orde bevonden. Er waren geen bestuursmutatieszodat het hele bestuur weer door de vergadering herkozen werd. Het bestuur kan er weer een heel jaar tegen. Er zullen geen grote veranderingen t.a.v. lezingen e.d. het komende jaar komen. Wel wil het bestuur vanaf september 1993 volledig gebruik maken van ons verenigingsgebouw aan de Kivitlaan 63 te Schagen. Er is door een kleine groep mensen al heel veel werk vericht aan ons nieuwe onderkomen In de praktijk blijkt, dat als een schoollokaal met hal, toiletgroep en berging ontruimd is, er altijd meer werk moet gebeuren dan men in eerste instantie denkt. Gelukkig komt er zicht in het geheel en het bestuur is thans bezig met de plannen t.a.v. de inrichting. Hulp kunnen we nog steeds gebruiken; iedere zaterdag vanaf 10.00 uur 's morgens is men aan het werk. Een telefoontje naar het bestuurslid F. Timmer, tel. 15261, en u hoort waar we in die week mee bezig zijn. Na de pauze van de jaarvergadering van 4 maart hield ons lid J. Schouten een lezing over 'De Kermis'. Een zeer boeiende en interessante lezing over het ontstaan en de gebruiken op de kermis. Tegenwoordig zijn er uitwassen van de kermissen, maar vroeger konden ze er ook wat van. De heer Schouten had o.a. prachtige liedjes en rijmpjes van vroeger over de kermis. In en woord het was een fantastische avond. De eerstvolgende avond is op 13 mei a.s., ik hoop daar weer veel leden te mogen begroeten. Ons lid A. Kaptein houdt een lezing over de 'Veemarkt'. Henk Hulshof. DE KAKELEPOST IN 1993 De volgende nummers van De Kakelepost kunt u verwachten eind juni, september en december. Voor deze uitgaven dient de copy bij de redactie ingele verd te worden vóór de eerste van bovengenoemde maanden.

Kakelepost - Schagen | 1993 | | pagina 3