1 Donderdagavond 7 januari 1993 hebben ruim veertig leden genoten van de lezing "Het Oude Slot te Schagen en haar bewoners De lezing met dia's werd verzorgd door ons bestuurslid Fred Timmer. Alle aanwezigen hebben enorm genoten van deze prachtige lezing. Het was fascinerend met hoeveel enthousiasme Fred opging in deze geschiedenis. Na afloop besef je dan ook hoeveel uren er ir. moeten gaan zitten, om zoveel van het kasteel af te weten en wat er in de diverse archieven door Fred boven water is gehaald Het is een goed gebruik om in dit stukje de leden op te roepen de ledenvergadering van donderdag 4 maart a.s. te bezoeken; hetgeen meteen inhoud dat ik dus al weer een jaar voorzitter ben. Een jaarvergadering is toch een zeer belangrijke zaak voor een vereniging. De gebruike lijke verslagen, financieel overzicht en begroting komen uiteraard aan de orde. Ik kan u tevens mededelen dat er geen bestuursleden zijn, die een punt zetten achter hun bestuurlijke activiteiten. Volgens art. 7 lid 4 van de statuten treedt het bestuur op de jaarvergadering in zijn geheel af, doch is ter stond herkiesbaar. Vanaf deze plaats wil ik het totale bestuur en alle andere medewerkers zoals de bezorgers van De Kakelepost, werkgroepmedewerkers etc. etc. bedanken voor hun inbreng en inzet in het afgelopen jaar. Een hoogtepunt uit het afgelopen jaar is m.i. het uit brengen van het boekje "Uit de Oude Doos", door onze vereniging. Bovendien kan ik u melden dat de verkoop prima verloopt; uitverkocht zijn ze echter nog niet. Na de pauze op de ledenvergadering houdt het lid J. Schouten een lezing over "De Kermis" van vroeger in West-Friesland. De meeste leden zullen de heer J. Schouten wel kennen van de Westfriese markt. Het belooft dus een gezellige en boeiende lezing te worden. Ik hoop veel leden en oud-bestuursleden te mogen begroe ten op de jaarvergadering. Henk Hulshof

Kakelepost - Schagen | 1993 | | pagina 3