Van de voorzitter 1 Ik hoop dat u een prettige vakantie heeft gehad en nu weer reikhalzend uitkijkt naar de lezingen en voor drachten in het nieuwe seizoen. De vorige keer ben ik uitvoerig ingegaan op de proble matiek van de huisvesting voor onze vereniging. Maar het hoofdstuk heeft een vervolg met een goede afloop. Mevr. E. van Galen, wethouder Welzijn heeft n.1. op 20 juli 1992 een nieuw aanbod gedaan namens de gemeente om het gebruikte noodlokaal bij de Nico Tinbergenschool aan de Kivitlaan 63 "om niet" in gebruik te geven aan de vereniging Dit aanbod is aanmerkelijk beter, dit komt overeen met ons tegenvoorstel bij de vorige onderhandelingen. Ik ben dan ook gelukkig dat de gemeente dit gebaar naar de vereniging heeft willen maken. In de bestuursvergadering van 10 september j.1. is de problematiek huisvesting wederom uitvoerig ter diskussie geweest. Het bestuur had inmiddels van een particulier ook een aanbieding gekregen - om een zaaltje met archiefruimte te huren - allen het zaaltje stond niet permanent ter beschikking. Nadat alles tegen elkaar was afgewogen, ging het vol ledige bestuur unaniem met het voorstel van de gemeente accoord. De kosten van onderhoud, energie, watervoor ziening etc. komen geheel en al voor onze rekening. Wij zullen dus moeten proberen om de kosten zoveel moge lijk te drukken. Dit is m.i. best mogelijk door zelf werkzaamheid. Ik reken er op dat er leden zijn, die t.z.t. mee willen helpen om het lokaal op te knappen. Een volgende keer kom ik daar graag op terug. Het boekje "Uit de oude doos" is prima ontvangen, we hebben erg veel leuke reacties gekregen. De verkoop gaat goed, u kunt ze nog steeds kopen bij de bekende adres sen. Henk Hulshof

Kakelepost - Schagen | 1992 | | pagina 3