Van de redactie 1 In de Kakelepost die nu voor u ligt, vindt u al die za ken die nu eenmaal op een jaarvergadering gebruikelijk aan de orde komen: een financieel verslag en begroting, een overzicht van de activiteiten van de secretaris en bestuursmutatiesGeen enkele vereniging ontkomt er op zijn tijd aan, ook wij niet: dhr. J.P. Blaauw en mevr. N. Dekker-Loer zetten een punt achter hun bestuur lijke activiteiten. Alhoewel het tijdens de komende ver gadering ongetwijfeld ook gezegd zal worden, hier en nu namens de redactie: Jaap en Nel, bedankt voor jullie werk voor de Historische Vereniging Schagen e.o.. U vindt tussen alle verslagen in dit blad geen verslag of verantwoording van de redactie. Het feit dat u het blad telkens weer in de bus krijgt is het tastbare be wijs van het werk en.het blad mag gezien worden. Toch zijn er een paar dingen die ik graag kwijt wil: - Het is en blijft een hele toer om het blad iedere keer weer vol te krijgen. De groep schrijvers is klein, eigenlijk te klein.We zouden graag meer kopij ontvangen! - En wanneer u een bezorgwijkje voor uw rekening wilt nemen -desnoods als reserve- Dan graag. Laat het ons weten En voor het overige.... veel leesplezier. F. Timmer DE KAKELEPOST IN 1992 De Kakelepost zal in 1992 vijf keer verschijnen. De kopij dient ongeveer vijf weken voor de verschij ningsdatum in het bezit te zijn van de redactie. kopij 6 januari 10 mei 6 september 8 november verschijning 7 februari 15 juni 15 oktober 15 december

Kakelepost - Schagen | 1992 | | pagina 3