"Zichtbare en onzichtbare historie" Oude films over Schagen Ledenvergadering 2 - Op dinsdag 29 oktober 1991 zal in de bovenzaal van de Posthoorn de heer A. Grijsen een lezing houden over de "zichtbare en onzichtbare historie" in onze regio. De heer Grijsen heeft gedurende zo'n 20 jaar een groot aantal dia's gemaakt en deze in een soort route gerang schikt. Allerlei aspecten, landschappelijke, histori sche, geologische biologische, archeologische enz. zullen hierbij belicht worden. - Op donderdag 21 november 1991 in het Oude Slot zullen twee belangwekkende films over Schagen en omgeving ver toond worden. Een en ander wordt georganiseerd door de heren A. Kapitein en C. Venema - Op maandag 17 februari 1992 in het Oude Slot zal de Algemene Ledenvergadering plaats vinden. Na deze verga dering zal de bekende amateur historicus A. Wit uit Nieuwe Niedorp, mede aan de hand van dia's, zijn licht doen schijnen over het functioneren van een plaatselijke geschiedenisvereniging. Enige kritiek kan onze vereni ging dan zeker wel verwachten, en waarschijnlijk gedeel telijk niet ten onrechte. N.B. Bij alle evenementen zal aan niet-leden een bijdra ge van 3,50 gevraagd worden. Geschonken of in bruikleen afgestaan 1. Een zeer oude foto (jaartal onbekend) van de Gymna stiekvereniging Lycurgus door J. Peetoom. 2. Een oude foto van Tolke door de heer A. Brak. 3. Een foto uit 1928 van de Schagerbrugger kermis door C. Borst. Helaas is het soms niet mogelijk achteraf na te gaan van wie bepaalde giften afkomstig zijn. Wij zouden het op prijs stellen om, indien u boeken, foto's, krantenknip sels enz. aan de vereniging wilt afstaan, ten alle tijde kontakt op te nemen met de voorzitter, die dan voor ver dere distributie en een vermelding in de Kakelepost zal zorgdragen J.P. Blaauw nnnnn:o:nnn:o:nn:oro::o;D:nn:oz>::o::o::o::o::o:n:o:n:o::o:n:o::o:nnn:o::ox>:nn:o:n.ozo::o::o::o::o;:o;»x<3 Advertentie uit: "Schagen en omgeving met den Langendijk" door U G Dorhout Amsterdam, 1925

Kakelepost - Schagen | 1991 | | pagina 4