3 zes maal bijeen, te weten op: 7 maart, 23 april, 10 september, 12 november en 21 januari 1981. De besproken punten bestonden deels uit de lopende zaken als: ingekomen stukken, financiën, werkgroepen, ledenwerving, publiciteit e.d. en deels uit incidentele onderwerpen als de voorbereiding op het eerste lustrumjaar (1991). Gezien de vele contacten met de heer N. J. Grooff besloot het bestuur hem als bestuurs- kandidaat voor te stellen om de Schager geschiedenis uit de jaren 1940-1945 ook in ver enigingsverband meer te belichten. Tenslotte moest de huidige secretaris aankondigen zijn werk als zodanig wegens gezondheidsredenen te moeten neerleggen; hij blijft echter wel de archeologie als "gewoon" bestuurslid vertegenwoordigen. Het bestuur zal dus een eventuele kandidaat hiervoor - in het bestuur zelf is deze thans niet te vinden wegens de vele werkzaamheden van de leden ervan direct aan de ledenvergadering voordragen. De Werkgroep Agrarische geschiedenis. Deze werkgroep, die zich vooral bezighoudt met het verzamelen van voorwerpen, foto's met onderschriften van landbouwwerktuigen en gereedschappen en gegevens over de regionale agrarische ontwikkeling in het algemeen, was dit jaar niet in staat om duidelijke werkzaam heden te ontplooien. Dit kwam vooral doordat de thans uit één persoon bestaande werkgroep niet over nieuwe gegevens in deze sector kon beschikken en omdat de heer Pijper zijn aandacht vooral op de gegevens die verkregen werden uit reacties op de artikelencyclus De oude doos" in de "Schager Courant" moest vestigen. Echter, wil de vereniging ook dit aspect in de regionale historie wat meer belicht zien; mocht u dus hierin geïnteresseerd zijn, neemt u dan contact op met: Dhr. A. Pijper Valkkogerdijk 4 1742 HD Schagen tel: 02240-12859 De Werkgroep Bouwgeschiedenis Het verslag dezer werkgroep kon voorals nog wegens diverse verschijnen. Dit zal in de op dit moment redenen niet eerstkomende

Kakelepost - Schagen | 1991 | | pagina 5