4 Voor Oude boeken, Kaarten en Prenten: Mevr. A. Kalf, eigenaresse van het "Hoorns Antiquariaat" gespecialiseerd in oude boeken, kaarten en prenten, Hoorn. Voor Schilderijen: De heer H.C. van der Wal, restaurateur van schilderijen te Schagen. De toegang, evenals het beoordelen van voorwerpen is geheel gratis. De ervaring heeft geleerd dat tussen 20.00 en 21.00 uur de experts dikwijls meer tijd hebben om aandacht te besteden aan hetgeen U meegebracht hebt. Lezing over de Tweede wereldoorlog in de Noordk-op. Op donderdag 21 maart 1991 om 20.00 uur zal de heer J. N. Grooff in het Oude Slot op de Markt in Schagen een lezing houden over onze regio tijdens de Duitse bezetting. De heer Grooff is beheerder van het Regionaal Museum 1940—1945 te Schagen. Hij heeft de laatste tijd beslag kunnen leggen op veel materiaal, dat vele nieuwe gezichts punten oplevert. Presentatie van de Historische Vereniging Schagen en Omstreken. Op zaterdag 13 april 1991 zal het belangrijkste lustrumevenement plaats vinden. Deze mani festatie zal om 11.00 uur officieel geopend worden en wordt gehouden in de Nederlands Hervormde kerk op de Markt in Schagen. Iedereen is van harte welkom en de toegang is gratis. De Historische Vereniging zal zich in al haar geledingen presenteren. De vele werkgroepen zullen tonen wat zij doen. Schenkingen aan onze vereniging zullen, althans ten dele, ge ëxposeerd worden. Verder zullen er privé vei zamelingen getoond worden en zal er een bijna continue diavoorstelling zijn. Informatie over het Schagense gemeentearchief en eventueel andere archieven wordt op verzoek verst rekt De organisatoren van dit gebeuren zullen U te gelegener tijd uitgebreider inlichten. Zichtbare en onzichtbare historie in nnzn regio. In mei 1991 zal de heer A. Grijsen een lezing houden over zichtbare en onzichtbare historie in onze regio. Nadere informatie over deze lezing alsmede plaats en datum volgen nog.

Kakelepost - Schagen | 1991 | | pagina 6